torba_papierowa_54x46_czarna

Torba papierowa czarna 54x15x46

Torba papierowa czarna 54x15x46
Materiał: papier kraft prążkowany
Kolor: czarny
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 54cm x 15cm x 46cm (poziom)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa czarna 54x15x46

Czarna torba papierowa z czarnymi uchwytami pozwala bez wątpienia uzyskać wrażenie prestiżu i elegancji. Zwróci także uwagę otoczenia. Z pewnością będzie bardzo skutecznym narzędziem promowania marki. Ciekawy nadruk zawierający logo firmy również będzie przyciągał wzrok. Duże papierowe torby z logo są nie tylko bardzo pojemne i wytrzymałe, ale także wyglądają lepiej niż plastikowe reklamówki. Z tego powodu osoby, które je otrzymały, korzystają z nich wielokrotnie. Służą na przykład podczas zakupów, do przenoszenia innych przedmiotów oraz do przechowywania dokumentów i innych rzeczy. Przy każdym użyciu torby, logo naszej marki utrwala się w pamięci klienta. Promuje on je także w swoim otoczeniu, dzięki czemu nasza marka może zaistnieć w świadomości wielu potencjalnych klientów.

 

Pojemne i wygodne w użyciu torby z papieru kraft mają bardzo szerokie zastosowanie. Sięgają po nie firmy z różnych branż. Można do nich pakować produkty albo prezenty dla klientów lub partnerów biznesowych. Często służą także podczas targów i konferencji do wręczania uczestnikom pakietów gadżetów promocyjnych firmy. To bardzo praktyczne rozwiązanie dla obu stron. Sprzyja także promocji marki. Osoba spacerująca z firmową torbą mimowolnie promuje logo naszej firmy wśród odwiedzających. Po pojemne torby papierowe z nadrukiem często sięgają firmy cateringowe. Papier kraft ma oczywiście atest PZH, dopuszczający go do kontaktu z żywnością. Wykonane z niego torby mogą zatem być wykorzystywane również np. w cukierniach i piekarniach.

Torba papierowa czarna 54x15x46 z nadrukiem

Torby papierowe, które oferujemy, wyróżniają się na rynku starannością wykonania. W połączeniu z eleganckim i bardzo trwałym nadrukiem zwracają uwagę otoczenia. Produkuje się je z prążkowanego papieru kraft, który w przeciwieństwie do papieru z makulatury ma jednolitą strukturę. Dzięki temu jest bardziej odporny na pęknięcia i rozerwania pod wpływem ciężaru. Papierowe uchwyty ze skręcanego papieru są bardzo mocne. Ich dużą zaletą jest również pełna biodegradowalność. Coraz więcej konsumentów świadomie rezygnuje z uciążliwych dla środowiska foliowych reklamówek. Troska o środowisko korzystanie wpływa zatem na wizerunek marki.