torba_papierowa_25x32_czarna

Torba papierowa czarna 25x11x32

Torba papierowa czarna 25x11x32
Materiał: papier kraft prążkowany
Kolor: czarny
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 25cm x 11cm x 32cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa czarna 25x11x32

Czarna ekologiczna torba papierowa z interesującym nadrukiem, zawierającym logo firmy, to bez wątpienia doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi otoczenia. Oczywiście za ich pomocą można także podkreślić prestiż marki. Eleganckie, trwałe i praktyczne torby papierowe bardzo często wykorzystywane są wielokrotnie. Stwarza to jeszcze więcej okazji do budowania pozytywnego wizerunku firmy w oczach obecnych i potencjalnych klientów.

 

Niewielkie papierowe torebki z nadrukiem najczęściej wykorzystują sklepy z ozdobami dla domu, biżuterią, ekskluzywnymi kosmetykami, a także wiele innych. Są używane również przy tworzeniu pakietów materiałów promocyjnych. W ten wygodny sposób są więc wręczane uczestnikom konferencji, szkoleń czy targów. Służą również do przekazywania próbek coraz drobnych bezpłatnych upominków.

Torba papierowa czarna 25x11x32 z nadrukiem

Coraz więcej osób zwraca  uwagę na to, jaki wpływ na środowisko mają ich codzienne wybory. Dlatego klienci chętnie korzystają z usług firm dbających o środowisko. Częściej wybierają także produkty, których opakowania są bardziej ekologiczne. Umieszczanie zakupionych towarów w papierowych torebkach zamiast foliowych reklamówkach sprawi, że marka będzie bardziej pozytywnie postrzegana przez klientów. Torby papierowe są bardzo wytrzymałe, wygodne w używaniu i długo pozostają estetyczne. Wiele osób wykorzystuje je więc wielokrotnie. Najczęściej służą do porządkowania i pakowania rzeczy w domu lub biurze oraz do przenoszenia innych przedmiotów. Niekiedy służą także jako opakowanie na prezent. Stwarza to wiele okazji do promowania danej marki wśród krewnych i znajomych klienta, a czasem także przypadkowych osób.

 

Nasza oferta obejmuje torby papierowe z nadrukiem, oczywiście w różnych rozmiarach i kolorach.  Czarne o wymiarach 25cm x 11cm x 32cm najczęściej stosowane są przez firmy, którym zależy na tym, aby podkreślić wyjątkowość i prestiż swoich usług lub produktów.  Wykonane są z papieru kraft 100 g/m2. Jest on bardzo wytrzymały na rozdarcia pod wpływem obciążenia, a także na działanie wilgoci. Uchwyty naszych toreb również są papierowe. Oznacza to, że w całości podlegają biodegradacji.