torba_papierowa_18x22_zielona

Torba papierowa zielona 18x8x22

Torba papierowa zielona 18x8x22
Materiał: papier kraft prążkowany
Kolor: zielony
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 18cm x 8cm x 22cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa zielona 18x8x22

Rosnąca świadomość społeczeństwa dotycząca szkodliwego wpływu na środowisko plastikowych opakowań sprawiła, że torby papierowe zyskały na popularności. Zatem foliowe reklamówki, które były w powszechnym użyciu jeszcze kilka lat temu na szczęście odchodzą w zapomnienie. Oczywiście ich miejsce zajmują torby papierowe z nadrukiem. Są równie wytrzymałe i można na nich umieścić nadruk z logo. Wyglądają też o wiele bardziej elegancko. Coraz więcej osób niechętnie korzysta z plastikowych woreczków, co sprawiło, że firmy częściej sięgają po bardziej ekologiczne rozwiązania.

 

Torby papierowe dostępne są oczywiście w wielu różnych rozmiarach i kolorach. Dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach. Są używane na przykład do pakowania towarów lub wykorzystywane jako jeden z gadżetów reklamowych. Do torebek o wymiarach 18cm x 8cm x 22cm najczęściej wkładane są niewielkie przedmioty, takie jak kosmetyki, biżuteria, bielizna, ozdoby dla domu i inne. Po te w kolorze zielonym chętnie sięgają firmy, oferujące naturalne produkty. Kolor ten pozwala bowiem podkreślić ekologiczny charakter danego towaru. Marki, które nie prowadzą sprzedaży, sięgają po torebki papierowe z nadrukiem. Używają ich zazwyczaj, aby wręczać swoim klientom i partnerom biznesowym drobne upominki. Często używa się ich także do przygotowywania pakietów promocyjnych. To wygodny sposób, aby przekazać je uczestnikom szkoleń, konferencji lub targów.

Torba papierowa zielona 18x8x22 z nadrukiem

Bez wątpienia eleganckie i trwałe torebki papierowe przez wiele osób wykorzystywane są wielokrotnie. Służą do przechowywania lub transportu innych przedmiotów bądź jako opakowanie dla prezentów. Niezależnie od sposobu, w jaki zostały ponownie zagospodarowane, jeszcze długo po spotkaniu czy zakupie promują daną markę. Pozwalają nie tylko wzmocnić jej wizerunek w świadomości klienta, ale także budują jej rozpoznawalność w jego otoczeniu.

 

Firmom poszukującym ekologicznego opakowania na niewielkie produkty możemy więc zaoferować torby z papieru kraft 100 g/m2. Z pewnością ich mocne uchwyty ze skręcanego papieru są bardzo solidnie wklejane. Dodatkowa warstwa papieru na dnie i w miejscu, gdzie przytwierdzono uchwyty gwarantuje, że torba wytrzyma nawet spore obciążenie. Na bokach każdej z nich możemy oczywiście nanieść dowolny nadruk.