torba_papierowa_18x22_czarna

Torba papierowa czarna 18x8x22

Torba papierowa czarna 18x8x22
Materiał: papier kraft prążkowany
Kolor: czarny
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 18cm x 8cm x 22cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa czarna 18x8x22

Jednym z najważniejszych elementów promocji każdej firmy są jej gadżety reklamowe. Aby były skuteczne, muszą być atrakcyjne wizualnie i praktyczne w użyciu. Rzecz, w którą warto zainwestować obok popularnych długopisów reklamowych, notesów, kubków, czy koszulek, to torby papierowe z nadrukiem. Z pewnością są przydatne w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości i rodzaju oferowanych produktów lub usług.

 

Torby papierowe dostępne są oczywiście w wielu różnych kolorach. Dzięki temu z łatwością można znaleźć takie, które będą najlepiej pasowały do ogólnej identyfikacji wizualnej firmy. Wybierać możemy spośród wielu różnych rozmiarów. Firmy prowadzące sprzedaż towarów bez trudu mogą zatem dopasować je do swojego asortymentu. Torebki o wymiarach 18cm x 8cm x 22cm najczęściej służą do pakowania drobnych ozdób, kosmetyków, perfum, bielizny, a także wielu innych artykułów. Firmy używają ich także do wręczania swoim klientom próbek produktów lub drobnych materiałów promocyjnych. Ponadto ich szerokie sztywne dno pozwala ułożyć w ich wnętrzu rzeczy tak, aby nie zostały zgniecione. Mocne uchwyty ze skręcanego papieru są bardzo poręczne. Torebki papierowe cenione są także za trwałość. Oczywiście nie pękają ani nie rozrywają się nawet pod sporym obciążeniem. Również ich bardzo mocne uchwyty są solidnie przymocowane. Bez wątpienia doskonała jakość papieru użytego do produkcji prezentowanych toreb sprawia, że długo zachowują doskonały wygląd.

Torba papierowa czarna 18x8x22 z nadrukiem

Z pewnością ich trwałość, estetyka i poręczność sprawiają, że są chętnie wykorzystywane wielokrotnie. Dzięki temu logo naszej marki ma szansę dotrzeć do wielu osób. Aby torba papierowa przyczyniła się do promocji firmy, powinna przyciągać uwagę otoczenia. Zatem interesująca grafika połączona z przemyślanym kolorem pozwoli nam się wyróżnić. Nasza drukarnia może nanieść po jednej lub obu stronach torby dowolny nadruk. Najczęściej są to logo firmy, najważniejsze jej dane oraz hasło reklamowe. Decydując się na torebki papierowe z nadrukiem w kolorze czarnym z czarnymi uchwytami, możemy dodać swojemu wizerunkowi nieco prestiżu i elegancji.

 

Oferujemy torebki wykonane z prążkowanego papieru typu kraft w kolorze granatowym. Ich uchwyty zrobione ze skręcanego papieru są czarne. Oczywiście oo naniesieniu na nie grafiki wyglądają bardzo elegancko i stylowo. Papier kraft wytwarzany jest z materiału pierwotnego, dzięki czemu ma jednolitą strukturę. Jest bardziej odporny na pęknięcia pod wpływem obciążenia niż papier z makulatury. Uchwyty są solidnie przymocowane po wewnętrznej stronie torebki. Jej dno i miejsce, w którym są wklejone uszy, zostały wzmocnione dodatkową warstwą papieru. Torby papierowe tego typu  pozwalają bez obaw przenosić nawet cięższe przedmioty, takie jak perfumy, słoiki z miodem, konfiturami czy świece w szklanych opakowaniach.