Torby papierowe kolorowe

Torby papierowe kolorowe zyskują coraz większą popularność zarówno wśród klientów jak i przedsiębiorców. Ich największą zaletą jest to, że w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych jeszcze do niedawna foliowych reklamówek, są one znacznie bardziej przyjazne dla natury. W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość społeczeństwa dotycząca szkodliwego wpływu plastiku na środowisko. Dlatego klienci supermarketów i innych sklepów dziś niechętnie korzystają z foliowych reklamówek. Kolorowe torby papierowe wykonane są z ekologicznego papieru i doskonale nadają się także do pakowania prezentów oraz do wykorzystania jako gadżet reklamowy.

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem – po kliknięciu w wybrany model torby papierowej.

Torby papierowe 18cm x 8cm x 22cm

Torby papierowe 25cm x 11cm x 32cm

Torby papierowe 32cm x 12cm x 41cm

Torby papierowe 40cm x 14cm x 40cm

54cm x 15cm x 46cm

Torby papierowe nie muszą być białe lub brązowe

Torby papierowe zyskują coraz większą popularność zarówno wśród klientów jak i przedsiębiorców. Ich największą zaletą jest to, że w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych jeszcze do niedawna foliowych reklamówek, są one znacznie bardziej przyjazne dla natury. W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość społeczeństwa dotycząca szkodliwego wpływu plastiku na środowisko. Dlatego klienci supermarketów i innych sklepów dziś niechętnie korzystają z foliowych reklamówek. Kolorowe torby papierowe wykonane z ekologicznego papieru doskonale nadają się także do pakowania prezentów oraz do wykorzystania jako gadżet reklamowy.

Torebki papierowe – jak są wykonywane?

Kolorowe torebki papierowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z prążkowanego papieru kraft pokrytego kolorem jednostronnie. Ich wnętrze jest zatem w naturalnym, szarym kolorze papieru ekologicznego. Zaletą papieru kraft jest jego duża wytrzymałość. Dobrze znosi nie tylko duże obciążenia ale również wilgoć. Jest odporny na rozdarcia, strzępienie a także rozciąganie. Wykonywany jest z materiału pierwotnego dzięki czemu jego struktura jest bardziej jednolita i zwarta niż w przypadku papieru wykonanego z makulatury. Jego rozkład jest przy tym równie szybki, jak papieru z recyklingu. Torby wykonane z papieru kraft mogą być  także ponownie przetwarzane.

Nadruk na wybranych torbach wykonujemy metodą sitodruku. Pozwala ona uzyskać bardzo dobre efekty wizualne i jest przy tym ekonomiczna niezależnie od wielkości zamówienia. Nanosimy grafikę na torby na podstawie przesłanego przez klienta projektu. Możemy także opracować go w naszej drukarni, jeśli osoba zamawiająca nie ma możliwości samodzielnego jego wykonania. Po zaakceptowaniu przygotowanego na podstawie przesłanych materiałów i przekazanych wskazówek projektu przystępujemy do wykonywania toreb. Nadruk może być jedno lub dwustronny do 4 kolorów z każdej strony. Istnieje także możliwość dopasowania kolorów do wzornika Pantone. Grafika naniesiona na kolorowy papier kraft, z którego wykonane są torby jest oczywiście bardzo trwała. Nie ściera się, nie blaknie i jest odporna na wilgoć.

Rodzaje uchwytów w torbach papierowych

Torby dostępne w naszej ofercie mają solidne uchwyty ze skręcanego papieru. Mocowane są za pomocą kleju i dodatkowej warstwy papieru po wewnętrznej stronie. Wszystkie torby są bardzo starannie wykonane a ich uchwyty precyzyjnie wklejone. Dzięki temu nie wysuwają się ani nie przerywają nawet pod dużym obciążeniem. Ich zaletą jest także to, że w przeciwieństwie do popularnych uchwytów sznurkowych, są w pełni biodegradowalne tak jak cała torba. W zależności od wybranego koloru torby możemy dopasować do niej także barwę uchwytów, które dostępne są naturalnym kolorze papieru, białe lub czarne.

Czerwone torby papierowe

Torby papierowe w kolorze czerwonym oraz torby papierowe bordowe cieszą się największą popularnością w okresie świąt Bożego Narodzenia. Wiele firm stosuje je wówczas do pakowania swoich produktów dzięki czemu nie tylko wyglądają jak elegancki upominek ale także znacznie bardziej przyciągają wzrok innych. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach dlatego znajdują zastosowanie zarówno w sklepach odzieżowych jak i księgarniach czy drogeriach. Produkty zapakowane w estetyczną, starannie wykonaną torebkę papierową w kolorze czerwonym z nadrukiem logo sprzedawcy z powodzeniem mogą w niej zostać wręczone bliskim.

Zielone torby papierowe

Wybór koloru torby zależy przede wszystkim od przewodnich barw stosowanych przez firmę a także od indywidualnych preferencji osób decyzyjnych. Zieleń od zawsze kojarzona jest jednak z naturą, ekologią i świeżością. Warto to wykorzystać i zamówić torby w tym kolorze do pakowania ekologicznych produktów spożywczych jak np. miody, sery czy suszone zioła i przyprawy a także wiele innych. W tym miejscu należy podkreślić, że papierowe wnętrze toreb może mieć kontakt z żywnością. Zielone torby z nadrukiem firmowego logo wzmocnią także ekologiczny charakter naturalnych kosmetyków czy ręcznie wykonywanej biżuterii z materiałów pozyskanych wprost z natury.

Czarne torby papierowe

Kolor czarny w biznesie kojarzony jest z elegancją, siłą i odwagą. Często wykorzystywany jest przez marki oferujące produkt w jakości premium. Wśród oferowanych przez nas toreb w kolorze czarnym wszystkie mają uchwyty ze skręcanego papieru tej samej barwy. Logo firmy wkomponowane w interesującą grafikę będzie zatem jedynym punktem przyciągającym uwagę klientów.

Niebieskie torby papierowe

Kolor niebieski jest jednym z najczęściej wykorzystywanych barw w biznesie. Nic dziwnego, wzbudza zaufanie, uspokaja, symbolizuje spójność i pewność działań. Często wykorzystywany jest zatem w materiałach reklamowych banków i innych instytucji finansowych. Podobnie jak torby papierowe granatowe cieszą się powodzeniem wśród różnego rodzaju firmy świadczących usługi B2B, które chcą wzmocnić pozytywny przekaz swoich materiałów promocyjnych.