Torby na wino

W naszym kraju wina cieszą się coraz większą popularnością. W ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci przekonaliśmy się do tego szlachetnego trunku i znacznie częściej po niego sięgamy. Coraz więcej sklepów oferuje najlepsze wina z różnych stron świata. Rozsmakowujemy się również w tych produkowanych przez nasze rodzime winnice. Doskonały alkohol wymaga jednak eleganckiego opakowania. Szczególnie jeśli kupujemy butelkę trunku za kilkaset złotych z przeznaczeniem na prezent. Z tego powodu rosnącą popularnością wśród sprzedawców alkoholi cieszą się torby na wino.

Są one bowiem nie tylko eleganckim i praktycznym opakowaniem, ale także doskonałym nośnikiem reklamy. Torby papierowe, tak jak i inne praktyczne gadżety reklamowe są często wielokrotnie używane przez konsumentów. Dzięki temu, że są trwałe i estetyczne klienci chętnie wykorzystują je wielokrotnie. Służą najczęściej do przenoszenia innych produktów oraz jako opakowanie na prezent. Logo naszej marki głębiej zapada w pamięć klienta, który dodatkowo promuje je w swoim otoczeniu. Torby na wino są zatem niedrogim i bardzo efektywnym sposobem promowania marki.

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem – po kliknięciu w wybrany model torby papierowej.

Rodzaje papierów jakie używamy do produkcji torby na wino

Doskonała jakość papieru, jakiego używamy do produkcji prezentowanych toreb sprawia, że długo zachowują estetyczny wygląd. Ich brzegi nie strzępią się, a nadruk pozostaje intensywny. Technika, którą go nanosimy, zapewnia bowiem najwyższą trwałość. Grafika nie blaknie zatem pod wpływem promieni słonecznych, nie ściera się ani nie rozmywa w deszczu.  Mamy w ofercie torby papierowe, w których zmieścimy butelkę lub przedmioty o podobnym kształcie w dwóch różnych rozmiarach. Dzięki temu idealnie dobierzemy opakowanie do oferowanego asortymentu. Torby papierowe często służą także producentom miodów, naturalnych kosmetyków, naturalnych ziołowych preparatów leczniczych i wielu innych produktów.

Oferujemy torby z białego papieru kraft, prążkowanego lub gładkiego papieru kraft w naturalnym kolorze, a także papieru kredowego w różnych barwach. Wszystkie są odporne na rozerwanie czy rozciągnięcie. Bez obaw mogą być zatem poddawane nawet sporym obciążeniom. Mają mocno sklejone dna i dodatkowo wzmocnione tekturową wkładką. Nie ma więc obawy, że butelka wyślizgnie się nam z torebki podczas niesienia. To bardzo ważne, ponieważ nieraz służą one do transportu trunków wartych nawet kilkaset złotych.

Torby na wino – rodzaje uchwytów

W przypadku torebek na alkohol szczególnie ważna jest wytrzymałość. Duże znaczenie ma nie tylko papier, z którego powstają, ale także uchwyty. Torebki, które oferujemy, mają mocne, solidnie przymocowane uchwyty ze skręcanego papieru. Często wkładamy do nich produkty warte nawet kilkaset złotych. Dobrze zatem jest mieć pewność, że wysuną się ani nie pękną pod wpływem obciążenia. Producent mocuje je po wewnętrznej stronie torby. W miejscu ich klejenia jest dodatkowa warstwa papieru. Bez trudu utrzymują zatem obciążenie butelką wypełnioną trunkiem. Ich zaletą jest także to, że tak samo, jak reszta torebki są w pełni biodegradowalne.

Torby na wino z nadrukiem jako materiał promocyjny firmy

Torby na wino mogą być świetnym materiałem promocyjnym dla firm zajmujących się sprzedażą różnego rodzaju trunków. Eleganckie torby z interesującym nadrukiem to przyjemna forma zabezpieczenia zakupionych produktów. Alkohol bardzo często wręczamy jako podziękowanie, forma uznania czy prezent na różne okazje. Towarzysząca mu torebka to świetny sposób na budowanie rozpoznawalności naszej marki. Dzięki torbie na wino kontakt z naszą marką może mieć spore grono osób z otoczenia klienta.

Wysokie, wąskie torby na wino mogą służyć nie tylko jako opakowanie na alkohol. Można ich używać także do pakowania regionalnych syropów, naturalnych, tłoczonych na zimno olei czy miodów. Osoby wytwarzające ekologiczne produkty często używają ich podczas różnego rodzaju wystaw, targów i jarmarków. Mogą sprawdzić się także w przypadku niektórych kosmetyków. Dobrym sposobem na podkreślenie naturalnego składu oferowanych produktów będzie ich ekologiczny charakter.

Papierowe torebki z wizerunek marki

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak szkodliwy dla środowiska i naszego zdrowia jest plastik. Ze względu na swoje właściwości stosowany jest w każdej branży i dziedzinie życia. Trudno znaleźć miejsce na ziemi, w którym nie byłoby jego śladów. Wielu foliowych opakowań nie można przetworzyć, a ich utylizacja trwa setki lat.

Dzięki zmieniającym się przepisom prawa i rosnącej świadomości społeczeństwa foliowe opakowania odchodzą w zapomnienie. Konsumenci chętnie rezygnują z nich na poczet papierowych toreb. Lepiej postrzegają oni także firmy, które wykazują troskę o środowisko. Warto zatem zamienić opakowania a w pełni biodegradowalne torby papierowe. Po zużyciu czy zniszczeniu całkowicie się one rozkładają. Jak widać, torby papierowe na wino można wykorzystać nie tylko do pakowania produktów. Mogą bowiem służyć również do budowania pozytywnego wizerunku firmy w najbliższym otoczeniu i w oczach klientów.