fbpx
 

Torby papierowe z nadrukiem na butelkę/wino

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem – po kliknięciu w wybrany model torby papierowej.

Torba papierowa butelkę/wino

W naszym kraju coraz większą popularnością cieszą się wina. W ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci Polacy przekonali się do tego szlachetnego trunku i znacznie częściej po niego sięgają. W związku z tym powstaje coraz więcej sklepów oferujących najlepsze wina z różnych stron świata. Doskonałe wino wymaga jednak eleganckiego opakowania dlatego rosnącą popularnością wśród sprzedawców alkoholi cieszą się torebki na wino. Są one nie tylko idealnym opakowaniem dla klientów na zakupione trunki ale także świetnym nośnikiem reklamy sklepu czy winnicy.

Torba papierowa butelkę – rodzaje papierów

W naszej ofercie dostępne są torby mieszczące butelkę lub przedmioty o podobnym kształcie w dwóch różnych rozmiarach. Pozwala to idealnie dobrać opakowanie do oferowanego asortymentu. Produkujemy torebki z białego papieru kraft, prążkowanego lub gładkiego papieru kraft w naturalnym kolorze a także papieru kredowego w różnych barwach. Wszystkie są odporne na rozerwanie czy rozciągnięcie bez obaw mogą być zatem poddawane nawet sporym obciążeniom. Ich dna są mocno sklejone i dodatkowo wzmocnione tekturową wkładką, nie ma zatem obaw, że butelka wyślizgnie się z torebki podczas niesienia.

Torebka na wino – rodzaje uchwytów

W przypadku torebek na alkohol szczególnie ważna jest ich wytrzymałość. Wypełnione trunkiem butelki są dosyć ciężkie. Bardzo ważne jest zatem to aby torebki, do których zostaną zapakowane były mocne. Często wkłada się do nich bowiem produkty warte nawet kilkaset złotych. Równie ważnym jak jakość papieru elementem każdej torebki są jej uchwyty. Powinny być solidnie przymocowane aby się nie wysuwały ani nie pękały pod wpływem obciążenia. W naszej ofercie dostępne są torebki z bardzo wytrzymałymi uchwytami ze skręcanego papieru. Ich zaletą jest także to, że tak samo jak reszta torebki są w pełni biodegradowalne.

Torby na wino z nadrukiem jako materiał promocyjny firmy

Torebki na alkohol mogą być świetnym materiałem promocyjnym dla firm zajmujących się sprzedażą alkoholi. Eleganckie i starannie wykonane z interesującym nadrukiem będą nie tylko przyjemną formą zabezpieczenia zakupionych produktów ale mogą posłużyć także jako opakowanie prezentu. Alkohol bardzo często wręczany jest jako podziękowanie, forma uznania czy prezent na różne okazje. Torebka towarzysząca mu to świetny sposób na budowanie rozpoznawalności naszej marki. Tego rodzaju torebki są często wykorzystywane wielokrotnie co dodatkowo zwiększa liczbę osób mających kontakt z naszą marką.

Wysokie, wąskie torebki mogą być jednak wykorzystane nie tylko na alkohol. Będą także doskonałą formą promocji producenta regionalnych syropów, naturalnych, tłoczonych na zimno olei czy miodów podczas różnego rodzaju wystaw, targów i jarmarków. Mogą sprawdzić się także w przypadku niektórych kosmetyków. Ich ekologiczny charakter będzie również dobrym sposobem na podkreślenie naturalnego charakteru oferowanych produktów.