Torby papierowe białe

Białe torby papierowe z nadrukiem doskonale się sprawdzają we wszystkich firmach prowadzących sprzedaż produktów. Dostępne są w wielu rozmiarach dzięki czemu każdy może dobrać takie, które będą najbardziej praktyczne do pakowania sprzedawanego asortymentu. Warto podkreślić także, że są one bardzo wytrzymałe.

Cennik / kalkulator kosztów wykonania białych toreb z nadrukiem – po kliknięciu w wybrany model torby papierowej.

Torby papierowe białe z nadrukiem

Foliowe reklamówki, które kilka dekad temu stały się absolutnym hitem na szczęście zaczynają odchodzić w zapomnienie. Ich największą zaletą była niska cena i możliwość wielokrotnego użycia. Z czasem okazało się jednak, że te korzyści nie rekompensują ogromnych szkód w środowisku naturalnym jakie powodują. Niepotrzebne foliowe opakowania są już w każdym miejscu na Ziemi. Nie nadają się do ponownego przetworzenia a ich rozkład będzie trwał setki lat. Rośnie przede wszystkim świadomość społeczeństwa w tym zakresie przez co ludzie niechętnie już używają foliowych reklamówek. Doskonałą alternatywą dla nich są papierowe torby. Z punktu widzenia ochrony środowiska białe torby papierowe z nadrukiem są znacznie lepsze niż foliówki, ale to nie jedyna korzyść wynikająca z ich stosowania.

Torby papierowe z nadrukiem jako element budowy wizerunku firmy

Białe papierowe torby z nadrukiem mogą być z powodzeniem wykorzystane jako element budowania pozytywnego wizerunku firmy. Klienci coraz częściej zwracają uwagę na to w co pakowane są produkty, które kupują. Ich świadomość w zakresie ekologii  jest coraz większa dlatego mniej chętnie sięgają po foliowe reklamówki. Ekologiczna papierowa torba z pewnością zrobi lepsze wrażenie. Poza tym zakupy w nią zapakowane nie tylko wglądają bardziej elegancko ale także są znacznie poręczniejsze w niesieniu. Klient będzie też lepiej się czuł podróżując z estetyczną papierową torbą tramwajem, taksówką czy po prostu idąc ulicą. Warto dodać, że przy okazji będzie również prezentował nasze logo budując rozpoznawalność naszej marki. Białe papierowe torby z mocnymi solidnie przymocowanymi uchwytami są bardzo trwałe dzięki czemu przez wiele osób wykorzystywane są wielokrotnie.

Torebki papierowe z nadrukiem jako praktyczne opakowanie

W zależności od rozmiaru białe torby papierowe z nadrukiem mogą utrzymać obciążenie nawet do 15 kg. Są idealne jako opakowanie dla produktów spożywczych, ponieważ posiadają atest PZH dopuszczający je do kontaktu z żywnością. Z tego powodu często sięgają po nie m.in. sklepy ze zdrową żywnością oferujące wysokiej jakości produkty, sklepy odzieżowe oraz prowadzące sprzedaż artykułów gospodarstwa domowego i różnego rodzaju dekoracji. Torebki papierowe małe białe, doskonale nadają się natomiast do pakowania ręcznie robionej biżuterii lub drobnych upominków. To nie tylko praktyczne rozwiązanie ale także element budowania pozytywnego wizerunku firmy w oczach klientów.

Torby papierowe na gadżety reklamowe

Firmy wykorzystują różnego rodzaju gadżety reklamowe aby zdobywać sympatię swoich obecnych i potencjalnych klientów. Często wręczają im całe pakiety upominków reklamowych, wśród których są koszulki, kubki termiczne, długopisy, notatniki a także ulotki, foldery i katalogi prezentujące zakres świadczonych usług lub asortyment dostępnych produktów. Tego typu prezenty są rozdawane  zazwyczaj podczas targów, konferencji a także spotkań biznesowych. Bardzo praktycznym i eleganckim sposobem na ich przekazanie jest biała papierowa torba z nadrukiem reklamującym firmę. Klient, otrzymując  wysokiej jakości gadżety reklamowe w eleganckim i trwałym opakowaniu będzie miał pozytywne skojarzenia związane z firmą.

Białe torebki papierowe – jak wykonujemy nadruk?

Realizujemy zarówno duże zamówienia jak i niewielkie serie. Możemy wykonać torby z nadrukiem przesłanego projektu w jednym wybranym wymiarze lub w kilku różnych tak, aby były odpowiednie do pakowania produktów o różnych rozmiarach. Niezależnie od wielkości zamówienia nanosimy grafikę na białe torby metodą sitodruku, która pozwala nam zaproponować klientom atrakcyjne ceny niezależnie od wielkości nakładu. Nadruk wykonany tą techniką jest bardzo trwały. Nie ściera się, nie blaknie, ani nie odbarwia pod wpływem wilgoci. Możemy przenieść na papierowe torby grafikę  przekazaną przez klienta lub na podstawie jego wskazówek opracować projekt a po jego akceptacji rozpocząć produkcję toreb.

Torba papierowa z nadrukiem – rozwiązanie przyjazne środowisku

Białe torby papierowe z nadrukiem są o wiele lepszym nośnikiem reklamowym niż foliowe reklamówki nie tylko ze względu na swoją estetykę ale także z powodu tego, że są znacznie bezpieczniejsze dla środowiska niż folia. Używające ich firmy są lepiej postrzegane przez klientów. Torby papierowe są bardzo wytrzymałe, dlatego często są wykorzystywane wielokrotnie tak, jak kiedyś plastikowe reklamówki. W momencie jednak gdy się zużyją, w przeciwieństwie do foliowych worków, można je ponownie przetworzyć. Jeśli jednak nie trafią do recyklingu to i tak nie wyrządzą dużych szkód w naturze, ponieważ w niedługim czasie rozłożą się całkowicie. W zależności od warunków i rodzaju torby zazwyczaj wystarczy kilka miesięcy na jej biodegradację podczas gdy rozkład plastiku zajmuje kilkaset lat.