Torby papierowe brązowe z nadrukiem

Torby papierowe brązowe z nadrukiem są wyjątkowym gadżetem, dzięki któremu budujemy rozpoznawalność naszej marki wśród swojego otoczenia. Jeśli używamy eleganckich i solidnych toreb papierowych do wręczania obecnym i potencjalnym klientom pakietów informacyjnych sprawimy że tak samo będą oni postrzegać naszą firmę.  Możemy także zapakować upominki reklamowe podczas targów, konferencji lub spotkań biznesowych.

Cennik / kalkulator kosztów wykonania toreb z nadrukiem – kliknij w wybrany model torby papierowej.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe brązowe z nadrukiem są doskonałą alternatywą dla coraz bardziej negatywnie postrzeganych przez klientów foliowych reklamówek. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat znacznie wzrosła świadomość społeczeństwa co do szkodliwego wpływu plastiku na środowisko naturalne. W związku z tym niechętnie po nie sięgamy. Znacznie częściej świadomie wybieramy opakowania bardziej przyjazne przyrodzie. Szare torby z logo firmy w całości wykonujemy z ekologicznego papieru i można używać je wielokrotnie. Dzięki nim zbudujemy pozytywny wizerunek firmy. Oferujemy duży wybór rozmiarów.  Dlatego każdy przedsiębiorca znajdzie u nas odpowiednie torby na swoje produkty.

Torby ekologiczne z nadrukiem jako gadżet reklamowy

Ekologiczne torby papierowe spełniają jednocześnie dwie funkcje: opakowania dla produktów i promocji dla firmy. Klient, który otrzyma w Waszym sklepie zakupy elegancko zapakowane w ekologiczną papierową torbę postrzega Waszą firmę jako odpowiedzialną społecznie. Torby papierowe są bardzo wytrzymałe, dlatego z powodzeniem będziemy ich używać wielokrotnie wielokrotnie. Ponadto są bardzo eleganckie i zachęcają do ponownego korzystania. Poza tym papierowa torba znacznie lepiej prezentuje się gdy z idziemy z nią po ulicy niż plastikowa reklamówka. Dzięki temu klienci jeszcze przez długi czas po dokonaniu zakupów w Waszym sklepie mają kontakt z naszą marką.

Jaki papier jest stosowany do produkcji toreb papierowych?

Torby papierowe brązowe dostępne w naszej ofercie wykonujemy w zależności od preferencji klienta z gładkiego lub prążkowanego papieru kraft. Jest on zrobiony z materiału pierwotnego dzięki czemu jest bardzo odporny na rozdarcia. Jest bardziej zwarty i jednolity niż papier wykonywany z makulatury.

Jeśli zatem chcemy pakować cięższe towary to torby wykonane z papieru kraft będą znacznie lepszym wyborem. Jego zaletą, oprócz dużej wytrzymałości jest także to, że nie strzępi się na krawędziach. Ponadto nie uszkodzi się pod wpływem wilgoci czy nawet deszczu. Torby z niego wykonane wytrzymują obciążenia nawet do 15 kg. Klient może wyjść z produktami zapakowanymi w tego typu torbę na ulicę gdy pada deszcz bez obawy, że kilka jego kropel spowoduje jej uszkodzenie i rozerwanie. Zaletą papieru kraft jest także to, że jest on w pełni biodegradowalny. Wykonane z niego torby rozkładają się w kilka miesięcy. Można je także poddać recyklingowi.

Torebki papierowe brązowe – techniki wykonywania nadruku

Nadruki na torbach wykonujemy metodą sitodruku. Jest to jedna z najbardziej z najbardziej ekonomicznych metod nadruku. Możemy nanieść grafikę po jednej lub obu stronach torby. Za każdym razem nadrukujemy do 4 kolorów. Kolory nadruku dopasujemy według wzornika Pantone. Wykonany w ten sposób nadruk jest bardzo trwały. Nie blaknie, nie ściera się ani nie rozmywa pod wpływem wilgoci. Możemy nanieść na torby w wybranym rozmiarze projekt przesłany przez klienta lub zaprojektować grafikę na podstawie przesłanych materiałów i przekazanych wskazówek. Po jej zaakceptowaniu projektu rozpoczynamy druk toreb. Wykonujemy zarówno duże zamówienia, jak i niewielkie serie. Współpracujemy z firmami z całej Polski.

Brązowe torby papierowe z nadrukiem – uchwyty

Wytrzymałość papierowej torby na obciążenie w dużej mierze zależy od uchwytów, w które została wyposażona. W naszej ofercie dostępne są torby z uchwytami ze skręcanego papieru. Mocujemy je do torby za pomocą kleju i specjalnej wklejki po wewnętrznej stronie torby. Dzięki temu nie obrywają się ani nie wysuwają z miejsca wklejenia nawet pod dużym obciążeniem. Ich zaletą jest także to, że tak jak cała torba są w pełni biodegradowalne ponieważ wykonane są z papieru. Jest to znacznie bardziej ekologiczne rozwiązanie niż np. uchwyty sznurkowe.

Brązowe torby papierowe – duży wybór rozmiarów

W naszej ofercie mamy dostępne torebki papierowe w wielu rozmiarach. Dzięki temu każdy przedsiębiorca bez trudu znajdzie taką, która będzie idealnie dopasowana do jego potrzeb. Mamy duże torby, które użyjemy  do pakowania dużych zakupów. Posiadamy również mniejsze torby, w które mogą być pakowane produkty premium, ubrania czy kosmetyki. Wśród dostępnych toreb są także takie, których wymiary pozwalają zmieścić materiały reklamowe w formacie A4. Są one wprost idealne do wykorzystania jako opakowanie dla upominków reklamowych i pakietów informacyjnych dotyczących usług i produktów firmy rozdawanych najczęściej na targach czy konferencjach. Dzięki temu, że mamy możliwość jak najdokładniejszego dobrania rozmiarów torby do potrzeb firmy są one bardzo praktyczne w użyciu.