torba_papierowa_25x32_bordowa

Torba papierowa bordowa 25x11x32

Torba papierowa bordowa 25x11x32
Materiał: papier kraft prążkowany
Kolor: bordowy
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 25cm x 11cm x 32cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa bordowa 25x11x32

Z pewnością dbanie o środowisko stało się w ostatnim czasie modne. Wzrosła także świadomość społeczeństwa odnośnie do szkodliwego wpływu plastiku na naszą planetę. W związku z tym coraz więcej osób stara się wyeliminować lub przynajmniej ograniczyć jego używanie w codziennym życiu. Dlatego powszechnie stosowane do niedawna foliowe reklamówki odchodzą w zapomnienie. Zastępują je równie wytrzymałe torby papierowe. Bez wątpienia ich przewagą nad plastikowymi woreczkami jest elegancki wygląd i wygoda użytkowania. Oczywiście firmy przejawiające troskę o środowisko są pozytywnie postrzegane przez klientów i kontrahentów. Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem, które w są całości biodegradowalne, to doskonały sposób na to, aby pokazać swoją dbałość o naturę.

 

Bordowe torebki papierowe z nadrukiem logo są bardzo skutecznym sposobem promocji marki. Należy pamiętać, że przyciągają uwagę i pomagają zapamiętać daną firmę. Ich ekologiczny charakter sprawia, że używający ich sklep postrzegany jest bardziej pozytywnie. Dlatego klienci chętnie korzystają z nich, pakując zakupione towary. Ze względu na ich trwałość i praktyczność, często są używane powtórnie. To kolejna okazja do tego, aby logo firmy utrwaliło się w świadomości klienta i jego otoczenia.

Torba papierowa bordowa 25x11x32 z nadrukiem

Papierowe torebki, które znajdziecie w naszej ofercie, wykonane są z prążkowanego papieru typu kraft 100 g/m2. Jest on bardzo wytrzymały, ponieważ powstaje z materiału pierwotnego. Dzięki temu ma jednolitą strukturę w przeciwieństwie do papieru z makulatury. Jest zatem bardziej odporny na pęknięcia pod wpływem obciążenia. Nie strzępi się i jest odporny na wilgoć. Uchwyty toreb są ze skręcanego papieru. Są bardzo mocne i w pełni biodegradowalne. Na każdej torbie możemy wykonać jedno lub dwustronnie dowolny nadruk, który jest bardzo trwały.

 

Szerokie usztywniane dno torebek zapobiega zgniataniu produktów znajdujących się w ich wnętrzu. Jest dodatkowo wzmocnione tak, jak i miejsce mocowania uchwytów. Można ich zatem używać do pakowania nawet cięższych przedmiotów, bez obawy rozerwania. Po torebki papierowe z nadrukiem często sięgają drogerie, sklepy z biżuterią, bielizną czy drobnymi ozdobami. Używane są także do wręczania  drobnych upominków i próbek produktów partnerom biznesowym.