torba_papierowa_40x40_bordowa

Torba papierowa bordowa 40x14x40

Torba papierowa bordowa 40x14x40
Materiał: papier kraft prążkowany
Kolor: bordowy
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 40cm x 14cm x 40cm
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa bordowa 40x14x40

Papierowe torby z nadrukiem reklamowym są z pewnością bardzo skutecznym sposobem na budowanie rozpoznawalności marki. Działają zarówno na klientów, którzy już dokonali zakupu, jak i na osoby z ich otoczenia. Logo firmy utrwalone w ich świadomości zwiększa szanse na to, że podczas następnych zakupów, wybiorą nasz produkt. Torby papierowe należą do praktycznych gadżetów reklamowych, które są chętnie wykorzystywane wielokrotnie. Klienci często używają ich do przenoszenia innych przedmiotów lub zakupów. Niejednokrotnie służą również do przechowywania dokumentów i innych przedmiotów. Każde wykorzystanie oznacza promocję naszej firmy.

 

Jedna z największych zalet, jaką mają torby papierowe z nadrukiem, jest ich uniwersalność oraz niska cena. Nie trzeba dużego budżetu na promocję firmy, aby zacząć budować rozpoznawalność marki. Badania marketingowe potwierdzają bowiem, że  praktyczne gadżety reklamowe są najbardziej skuteczne.

Torba papierowa bordowa 40x14x40 z nadrukiem

Torby papierowe o wymiarach 40x14x40 dostępne w naszej ofercie są dosyć duże. Mogą pomieścić nawet sporych rozmiarów przedmioty. Są przy tym bardzo trwałe. Papier kraft, z którego są wykonane, produkowany jest z materiału pierwotnego. Dzięki temu ma bardziej jednolitą strukturę niż papier z makulatury. Nie pęka zatem pod wpływem obciążenia, jest odporny na rozdarcia i strzępienie. Uchwyty torby także wykonane są z papieru, co oznacza, że jest ona w pełni biodegradowalna. To bardzo ważne, ponieważ konsumenci są coraz bardziej świadomi tego, jak szkodliwy wpływ na środowisko ma plastik. Znacznie chętniej zatem korzystają z papierowych toreb podczas robienia zakupów. Lepiej także postrzegają marki, których działania wskazują na troskę o środowisko. Ekologiczna papierowa torba z nadrukiem to zatem doskonały sposób na budowanie pozytywnego wizerunku.

 

Duże torby papierowe z nadrukiem, często wykorzystywane są przez firmy, które chcą przeciągnąć uwagę otoczenia. Pozwala na to nie tylko atrakcyjny nadruk reklamowy, ale także intrygujący kolor. Pojemne torby papierowe świetnie sprawdzają się do pakowania większych ozdób przeznaczonych na upominek, różnego rodzaju rękodzieła, tekstyliów, ubrań czy butów. Często sięgają po nie również właściciele restauracji. Idealnie nadają się bowiem jako opakowanie zbiorcze dla dań serwowanych na wynos.