torba_papierowa_54x46_bordowa

Torba papierowa bordowa 54x15x46

Torba papierowa bordowa 54x15x46
Materiał: papier kraft prążkowany
Kolor: bordowy
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 54cm x 15cm x 46cm (poziom)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa bordowa 54x15x46

Torby wykonane z papieru kraft 100 g/m2 są z pewnością bardzo wytrzymałe. Papier kraft jest produkowany z materiału pierwotnego, który ma jednolitą strukturę w przeciwieństwie do papieru z makulatury. Dzięki temu jest bardziej odporny na rozerwanie lub pękanie pod wpływem obciążenia. Torby papierowe dostępne w naszej ofercie mają uchwyty ze skręcanego papieru. Przymocowane są one po wewnętrznej stronie torby przy użyciu dodatkowej warstwy papieru. Również dno jest wzmocnione. Nadaję one zatem do pakowania i przenoszenia nawet cięższych przedmiotów.

 

Torby papierowe z nadrukiem mają oczywiście bardzo szerokie zastosowanie. W związku z tym korzystają z nich firmy działające w rozmaitych branżach. Zarówno te prowadzące sprzedaż produktów, jak i świadczące usługi. Często używają ich sklepy z obuwiem, ubraniami, różnego rodzaju tekstyliami dla domu, ozdobami ceramicznymi oraz niewielkimi akcesoriami AGD. Ponadto mają atest Państwowego Zakładu Higieny, który dopuszcza je do kontaktu z żywnością. Po torby papierowe z nadrukiem chętnie sięgają zatem firmy cateringowe, piekarnie i cukiernie. Służą również do przekazywania upominków reklamowych oraz zestawów materiałów promocyjnych firmy. Są niezastąpione podczas targów i konferencji, a także spotkań biznesowych.

Torba papierowa bordowa 54x15x46 z nadrukiem

Wytrzymałe i eleganckie papierowe torby są chętnie wykorzystywane przez klientów wielokrotnie. Służą często do przenoszenia innych przedmiotów lub podczas zakupów. Wiele osób używa ich również do przechowywania i porządkowania rzeczy w domu. Wielokrotny kontakt z naszą marką jeszcze długo po spotkaniu czy wizycie w sklepie pozwala lepiej zapaść w pamięć klienta. Nasze logo utrwala się również w świadomości jego otoczenia. To zatem bardzo ekonomiczny i skuteczny sposób na budowanie rozpoznawalności marki.

 

Dodatkową korzyścią, jaką dają torby papierowe z nadrukiem, jest pozytywny wpływ na wizerunek firmy. Rosnąca świadomość konsumentów dotycząca szkodliwego wpływu plastiku na środowisko i nasze zdrowie, sprawia że coraz częściej ograniczają oni jego zużycie. W pełni biodegradowalne torby papierowe są więc doskonałą alternatywą dla foliowych reklamówek.