torba_papierowa_25x32_reflexblue

Torba papierowa reflexblue 25x11x32

Torba papierowa reflexblue 25x11x32
Materiał: papier kraft prążkowany
Kolor: reflexblue
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 25cm x 11cm x 32cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa reflexblue 25x11x32

Z pewnością rośnie świadomość społeczeństwa dotycząca tego, jaki wpływ na środowisko naturalne mają nasze codzienne wybory. Dzięki temu mniej chętnie sięgamy po jednorazowe foliowe reklamówki. Zatem próba wyeliminowania lub przynajmniej ograniczenia ilość zużywanych plastikowych opakowań ma pozytywny wpływ na otaczającą nas przyrodę. Przekłada się to bezpośrednio na zachowanie klientów podczas zakupów. Zwracają oni uwagę na  skład i sposób produkcji towarów, po które sięgają. Coraz większe znaczenie dla dużej liczby osób ma także sposób pakowania zakupów. Torby papierowe na pewno zyskały wielu zwolenników. Stosowanie tego typu ekologicznych opakowań, pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku marki w oczach klientów.

 

Oferowane przez nas torby papierowe z nadrukiem nie ustępują wytrzymałością foliowym reklamówkom. Przewyższają je jednak pod względem praktyczności. Mają szerokie wzmocnione i usztywnione dno. Powala to ułożyć w ich wnętrzu produkty w taki sposób, aby nie pogniotły się  podczas transportu. Ich uchwyty są przy tym o wiele bardziej poręczne. Stwarzają również korzystniejsze wrażenie wizualne. Wykonane są w dobrej jakości prążkowanego papieru kraft w kolorze niebieskim. Opatrzone interesującym nadrukiem reklamowym, prezentują się o wiele lepiej niż plastikowe worki.

Torba papierowa reflexblue 25x11x32 z nadrukiem

Ze względu na estetyczny wygląd, trwałość i wygodę użytkowania torebki papierowe z nadrukiem często wykorzystywane są przez klientów ponownie. Jest to bardzo korzystne dla każdej marki, ponieważ wielokrotny kontakt z logo firmy wzmacnia pozytywne wrażenie w pamięci klienta. Torba papierowa używana do transportowania innych rzeczy to okazja do zaprezentowania logo marki w otoczeniu danej osoby. Oczywiście pozwala to dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.

 

Niebieskie torby papierowe z nadrukiem mieszczące format A4, często służą do przygotowywania pakietów materiałów promocyjnych lub szkoleniowych. W ten wygodny sposób wręczane są one potem uczestnikom szkoleń, konferencji lub targów. Niebieski kolor często wybierany jest przez firmy z branży finansowej i nie tylko. Kolor ten budzi zaufanie, dlatego jest tak chętnie wykorzystywany w kontaktach biznesowych. Kojarzy się jednak także z higieną i czystością. Niebieskie torebki papierowe z nadrukiem często wykorzystywane są również w drogeriach i aptekach. Używa się ich też po to, aby wręczać klientom próbki produktów lub drobne upominki reklamowe.