torba_papierowa_31x41_czarna

Torba papierowa czarna 31x12x41

Torba papierowa czarna 31x12x41
Materiał: papier kraft prążkowany
Kolor: czarny
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 31cm x 12cm x 41cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa czarna 31x12x41

Torby papierowe z nadrukiem w kolorze czarnym z pewnością wybierają firmy, które chcą podkreślić prestiż swojej marki. Czerń jest przede wszystkim elegancka i intrygująca. Przyciąga wzrok i sprawia, że logo firmy bardziej zapada w pamięć. Praktyczne gadżety reklamowe są jednymi z najskuteczniejszych sposobów budowania rozpoznawalności marki. Torby papierowe doskonale więc spełniają tę funkcję. Wygodne w użytkowaniu, trwałe i estetyczne, są chętnie i często wykorzystywane ponownie przez osoby nimi obdarowane. Służą do transportowania innych rzeczy, ponieważ wyglądają znacznie lepiej niż plastikowe reklamówki. Wiele osób używa ich również do porządkowania i przechowywania rzeczy, a nawet jako opakowań do prezentów. Cykl ich życia jest zatem dosyć długi. Przez cały czas pracują więc dla naszej marki, promując jej logo w wielu miejscach.

Torba papierowa czarna 31x12x41 z nadrukiem

W naszej ofercie dostępne są torby papierowe w różnych rozmiarach. Każda firma może zatem znaleźć takie, które będą najlepiej pasowały do oferowanego przez nią asortymentu. Te o wymiarach 31cm x 12cm x 41cm można wykorzystać na przykład do pakowania tekstyliów dla domu, ubrań, różnego rodzaju ozdób oraz wielu innych produktów. Wykonane z papieru Kraft, są więc bardzo wytrzymałe na obciążenie. Papier ten jest mocniejszy od tego wytwarzanego z makulatury, ponieważ ma jednolitą strukturę. Nie ma zatem obawy, że torba z niego zrobiona pęknie pod wpływem ciężaru umieszczonego w niej towaru. Ich uchwyty są ze skręcanego papieru. Oznacza to, że wszystkie torby papierowe dostępne w naszej ofercie są w pełni biodegradowalne. Zużyte lub zniszczone nie będą zatem stanowić zagrożenia dla środowiska.

 

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem pomagają zatem budować pozytywny wizerunek firmy. Stosowanie opakowań z naturalnych materiałów i dążenie do ograniczenia ilości zużywanego plastiku, są więc bardzo cenione przez konsumentów. Firmy dbające o środowisko są zdecydowanie lepiej postrzegane. Klienci coraz bardziej świadomie wybierają bowiem nie tylko produkty, ale także marki, które troszczą się o przyrodę.