Długopis z grawerem MOOI TOUCH PEN

Badania marketingowe potwierdzają, że najchętniej przyjmowane gadżety reklamowe to te praktyczne. Wiele osób ceni sobie różnego rodzaju innowacyjne upominki. Najskuteczniejsze są jednak te, które możemy codziennie wykorzystywać podczas pracy. Długopisy z grawerem Mooi Touch Pen są jednym z najlepszych sposobów na budowanie rozpoznawalności swojej marki. Z pewnością przynoszą długotrwałe efekty, a wymagają stosunkowo niewielkiego wkładu finansowego.

metalowy dlugopis z grawerem Mooi Touch Pen

Długopis MOOI TOUCH PEN

Touch pen – długopis metalowy Ø 10 mm
Materiał: aluminium
Wymiary: 140 mm x 10 mm
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy z grawerem MOOI z gumką

Jedną z ich największych zalet jest uniwersalność. Są używane w niemal każdej branży zarówno przez szeregowych pracowników, jak i kadrę zarządzającą. Każdy z nas wiele razy dziennie sięga po długopis. Większość swoich zawodowych zadań realizujemy za pomocą komputera, często notujemy jednak ważne informacje i numery telefonów. Sporządzamy również listy spraw do załatwienia. Długopis z gumką TOUCH PEN ma jeszcze więcej zastosowań. Może nam służyć do obsługi smartfona, tabletu lub innego urządzenia z ekranem dotykowym. To nie tylko bardzo wygodne, ale także higieniczne rozwiązanie.

Dotykamy ekranów naszych telefonów w różnych sytuacjach, przez co szybko się brudzą, a na ich powierzchniach gromadzą się bakterie. Jeśli do obsługi tabletu czy telefonu wykorzystamy długopis ze specjalną gumką, ekran nie będzie się brudził tak szybko. Możemy użyć go także do obsługi bankomatu czy innych urządzeń, których każdego dnia dotyka wiele osób. Za jego pomocą możemy również komfortowo korzystać z telefonu, gdy jest bardzo zimno i nie mamy ochoty zdejmować rękawiczek. Gumka na czubku długopisu pozwala na bardzo precyzyjne kliknięcia, które czasem trudno nam wykonać palcem.

 

Największą zaletą długopisu z gumką touch pen jest to, że stwarza on jeszcze więcej okazji, aby po niego sięgnąć. Za każdym razem, gdy klient będzie z niego korzystał, będzie miał kontakt z logo naszej firmy. Przy okazji będzie także prezentował je osobom w swoim otoczeniu, promując w ten sposób naszą markę.

 

Długopisy z grawerem  MOOI TOUCH PEN dostępne są w 7 kolorach do wyboru. Dzięki temu każdy klient może wybrać taki, który będzie pasował do ogólnej koncepcji promocji firmy. Oczywiście na każdym naniesiemy przygotowany projekt. Grawerowanie polega na laserowym wycinaniu grafiki w metalowej obudowie długopisu. Dzięki temu napis jest bardzo trwały.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych