Długopisy z grawerem COSMO SLIM

Długopisy z grawerem COSMO SLIM to z pewnością świetna inwestycja w wizerunek firmy. Bez wątpienia, po naniesieniu grafiki metodą grawerowania stają się prestiżowym gadżetem promocyjnym. Ich elegancki wygląd i wysoka jakość wykonania sprawiają, że doskonale nadają się do wykorzystania jako jeden z elementów pakietów podarunkowych. Chętnie przyjmują je zarówno uczestnicy targów czy konferencji, jak i partnerzy biznesowi podczas spotkań.

Największą zaletą, jaką mają długopisy reklamowe, jest możliwość praktycznego ich wykorzystania. Dzięki temu klienci chętnie je przyjmują i często z nich korzystają. Wielu osobom służą przez kilka miesięcy, a nawet lat, promując naszą marę. Długopisy z grawerem są zatem jednym z najtańszych sposobów na budowanie rozpoznawalności marki. Podsumowując, można dodać, że to jedna z najbardziej skutecznych metod  reklamowania firmy.

dlugopisy z grawerem Cosmo Slim

Długopisy z grawerem COSMO SLIM

Długopisy z grawerem Cosmo Slim to metalowe długopisy o średnicy Ø 7 mm
Wykonane są z aluminium co powoduje, że są bardzo solidne.
Wymiary: 135 mm x 7 mm – pozwalają na umieszczenie czytelnego graweru na jednej lub dwóch stronach.
Znakowanie wykonujemy  grawerem laserowym Trotec speedy 300 co jeszcze bardziej podkreśla ekskluzywny charakter długopisu.

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Metalowe długopisy z logo – eleganckie i trwałe

Aby jednak właściwie spełniały to zadanie, ważna jest ich wysoka jakość. Klienci i partnerzy biznesowi mają tendencję do odnoszenia wrażenia dotyczącego gadżetów reklamowych firmy do niej samej. Kiepskie plastikowe długopisy, których mechanizmy szybko się zepsują, a wkłady zużyją, mogą wywołać wrażenie niesolidności odnośnie do naszej firmy. Czy warto zatem decydować się na najtańsze plastikowe, które znacznie krócej działają, a klienci nie przywiązują do nich większej wagi? Zdecydowanie lepiej zainwestować w metalowe długopisy z grawerem ponieważ są trwałe i eleganckie.

Seria COSMO SLIM daje klientom możliwość wyboru spośród aż 10 kolorów obudowy. Dzięki temu bez trudu mogą oni dopasować długopis do pozostałych materiałów promocyjnych firmy. Ma to duże znaczenie szczególnie wówczas, jeśli planujemy wręczać całe ich pakiety osobom odwiedzającym nasze stoisko na targach. Przede wszystkim długopisy te są bardzo wygodne w użytkowaniu. Mają średnicę zaledwie 7 mm i w związku z tym dobrze układają się w dłoni. Ich mechanizm jest niezawodny nawet po wielu miesiącach użytkowania. Grafikę i napisy nanosimy na wybrany model, korzystając z techniki grawerowania. W ten sposób możemy precyzyjnie wykonać nawet bardzo małe elementy. Metoda ta gwarantuje także wysoka trwałość napisów i logo.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych