Długopisy z grawerem BOND SLIM TOUCH PEN

To, czy wybrane materiały reklamowe będą oddziaływać na naszych obecnych i potencjalnych klientów w oczekiwany sposób, zależy przede wszystkim od ich jakości. Z pewnością osoby obdarowywane upominkami promocyjnymi mają tendencję do wyrabiania sobie opinii o firmie na ich podstawie. Jeśli zatem chcemy budować wizerunek solidnej firmy świadczącej usługi na najwyższym poziomie najlepiej zainwestować w porządne gadżety reklamowe. Długopisy z grawerem  BOND Slim Touch Pen podobnie jak inne długopisy oferujemy w wielu kolorach do wyboru.

metalowy dlugopis z grawerem Bond Touch Pen

BOND SLIM TOUCH PEN

Touch pen – długopis metalowy Ø 7 mm
Materiał: aluminium
Wymiary: 135 mm x 7 mm
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy z grawerem BOND SLIM TOUCH PEN

Jednym z najskuteczniejszych i zarazem najmniej kosztownych upominków reklamowych są długopisy z  grawerem. Są cenione przez osoby obdarowane za praktyczność i wygodę użytkowania. Z pewnością długopisy  w metalowej obudowie są przyjemne w dotyku, lekko się prowadzą i dobrze układają w dłoni. Dzięki temu chętnie i często sięgają po nie zarówno szeregowi pracownicy, jak i osoby zarządzające firmą. Za każdym razem, gdy są używane, promują naszą markę wśród obecnych i potencjalnych klientów. Inwestycja w długopisy reklamowe z grawerem szybko się zatem zwróci.

 

Jednym z najpopularniejszych długopisów w naszej ofercie są produkty serii BOND SLIM TOUCH PEN. Wyposażone są one dodatkowo w gumkę do obsługi smartfonów. Oczywiście dotyczy to również tabletów i innych ekranów dotykowych. Jest ona umieszczona na szczycie przycisku wysuwającego wkład. Rozwiązanie to sprawia, że długopis wygląda bardzo gustownie, stając się jeszcze bardziej praktycznym w użytkowaniu. Gumka stwarza bowiem wiele dodatkowych okazji do sięgnięcia po długopis. Za jej pomocą możemy korzystać z telefonu, gdy jest bardzo zimno i nie mamy ochoty ściągać rękawic. Jest także przydatna, kiedy mamy brudne lub mokre ręce co w niektórych zawodach jest codziennością. Dzięki niej możemy także uniknąć dotykania powierzchni, z których każdego dnia korzysta wiele osób, jak np. bankomaty.

 

Godne uwagi jest to, że oferujemy długopisy z grawerem w 6 kolorach do wyboru. Na każdym możemy oczywiście nanieść przygotowany projekt, złożony z loga firmy oraz napisów. Na korpusie najczęściej umieszczany jest adres e-mail firmy, numer telefonu lub strona www. Zaletą metody grawerowania, którą stosujemy, jest wysoka trwałość i estetyka nadruku. Dzięki temu doskonale wygląda nawet po wielu miesiącach użytkowania w różnych warunkach.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych