Długopisy z grawerem BELLO TOUCH PEN

Z pewnością długopisy z grawerem BELLO TOUCH PEN wyróżnia gustowny wygląd i wygoda użytkowania. Są bardzo smukłe, więc wygodnie jest je trzymać w palcach. Lekko się prowadzą, przez co pisanie nimi jest bardzo przyjemne. Ich zaletą jest także gumka do ekranów dotykowych i dzięki niej długopis służyć nam może w wielu różnych sytuacjach. W związku z tym zwiększa to ilość okazji do sięgnięcia po niego każdego dnia. To bardzo ważne, bo za każdym razem, gdy klient lub partner biznesowy wykorzystuje nasz długopis, ma kontakt z naszą marką. Promuje ją także w swoim otoczeniu. Im więcej okazji o używania długopisu, tym silniejsze działanie promocyjne upominku.

metalowy dlugopis z grawerem Bello Touch Pen

Długopis BELLO TOUCH PEN

Długopis metalowy Ø 7 mm
Materiał: aluminium
Wymiary: 135 mm x 7 mm
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy z grawerem BELLO TOUCH PEN

Równie ważną kwestią, jak użyteczność upominków reklamowych, jest ich estetyka. Tylko gustowne materiały biurowe zyskują przychylność osób obdarowanych. Metalowe długopisy z grawerem idealnie nadają się do wykorzystania jako element zestawów promocyjnych. Oczywiście można je rozdawać podczas targów, konferencji, czy szkoleń. Są chętnie przyjmowane także przez klientów indywidualnych i partnerów biznesowych podczas spotkań oraz dostaw towarów. Podobnie jak inne długopisy model BELLO TOUCH PEN dostępny jest w wielu kolorach. Dzięki temu każda firma znajdzie taki, który będzie pasował do wcześniej przyjętej identyfikacji wizualnej. Klientom, którym zależy na podkreśleniu prestiżu,  polecamy czarne lub białe długopisy reklamowe. W przypadku firm świadczących usługi skierowane głównie do kobiet dobrym rozwiązaniem mogą być różowe, fioletowe lub białe. Obudowy długopisów w intensywnych kolorach z daleka przyciągają uwagę, dzięki czemu z większą siłą działają w otoczeniu.

 

Na wybranych długopisach nanosimy przygotowany projekt graficzny. Stosujemy technikę grawerowania laserem. Pozwala ona na bardzo precyzyjne wykonanie nawet małych elementów. Gwarantuje także najwyższą trwałość. Badania marketingowe pokazują, że osoby obdarowane dobrej jakości długopisami, korzystają z nich przez co najmniej kilka miesięcy. Decydując się na długopisy z grawerem, mamy pewność, że przez cały ten czas nasze logo i dane firmy naniesione na produkt będą estetyczne i dobrze widoczne.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych