Długopisy z grawerem REY

Długopisy z grawerem Rey z logo firmy, jej hasłem reklamowym, czy adresem strony www, do z pewnością dobry pomysł na upominek reklamowy. Ze względu na funkcjonalność i bardzo uniwersalne zastosowanie jest chętnie przyjmowany przez pracowników, klientów i partnerów biznesowych. Zanim złożymy zamówienie na długopisy z grawerem, warto dokładnie przemyśleć ich wybór. Przede wszystkim powinny być eleganckie i solidne.

Długopis REY

Długopis metalowy Ø 10 mm
Materiał: aluminium
Wymiary: 135 mm x 10 mm
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy z grawerem REY

Klienci mają tendencję do przenoszenia swoich wrażeń dotyczących otrzymanych materiałów reklamowych na opinie odnośnie do firmy. Z pewnością otrzymując od nas wysokiej jakości upominki, uznają nasze usługi lub oferowane produkty za równie wartościowe. Plastikowe, jednorazowe długopisy z nachalnym nadrukiem reklamowym, mogą wywołać dokładnie odwrotny skutek. Ich mechanizmy często są zawodne, a wkłady szybko się wypisują. Należy pamiętać, że klienci nie przywiązują do plastikowych długopisów większej wagi. Często je gubią, porzucają, a nawet wrzucają do kosza. Metalowe długopisy ze stonowanym przekazem reklamowym są natomiast wykorzystywane zazwyczaj przez kilka miesięcy. Przez ten czas nie tylko osoba obdarowana ma ciągły kontakt z naszym logo, ale także jej otoczenie. W ten sposób przez cały czas budujemy rozpoznawalność naszej marki wśród wielu potencjalnych klientów.

 

Długopisy z grawerem Rey wyróżniają się interesującym wyglądem. W przeciwieństwie do innych długopisów u dołu ich obudowy wykonany został wzór graficzny. Ma on nie tylko funkcję estetyczną, ale także praktyczną. Został umieszczony w miejscu, gdzie opuszkami palców przytrzymujemy długopis. Dzięki niemu nie przesuwa się w dłoni podczas pisania. Oferujemy wybór spośród aż 7 kolorów obudowy. Bez wątpienia gustowne dodatki w kolorze srebra sprawiają, że wygląda niezwykle elegancko. Z łatwością można wybrać pasujący do pozostałych materiałów promocyjnych firmy lub przyjętej identyfikacji wizualnej firmy.

 

Oczywiście na wybranych długopisach możemy, nanieść jednostronnie lub dwustronnie projekt graficzny. Logo firmy oraz dowolny napis wykonujemy laserem. Technika grawerowania gwarantuje wysoką trwałość i estetykę. Za jej pomocą możemy precyzyjnie umieścić na długopisach nawet bardzo małe elementy. Napisy są wyczuwalne pod palcami, ponieważ są wycięte w metalu. Mają kolor aluminium, dzięki czemu doskonale współgrają ze srebrnym wykończeniem produktu. W ten sposób bardzo skutecznie, ale dyskretnie promują daną markę w otoczeniu osoby, która z niego korzysta.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych