Długopisy z grawerem Cosmo – rozpoznawalność marki

Długopisy z grawerem Cosmo są z pewnością jednym z najchętniej przyjmowanych gadżetów reklamowych. Zazwyczaj stanowią jeden z elementów większego pakietu promocyjnego, wręczanego uczestnikom szkoleń lub konferencji. To, za co cenione są najbardziej, to niewątpliwie ich praktyczność. Prawie każdy z nas używa długopisu codziennie. Nie tylko nasz klient czy partner biznesowy ma zatem jeszcze przez dugi czas po spotkaniu, kontakt z naszą marką, ale także wiele osób z jego otoczenia. Jak widać, długopisy z grawerem są jednym z najlepszych i najtańszych sposobów na budowanie rozpoznawalności marki.

Przede wszystkim wysoka jakość jest najważniejszym warunkiem tego, aby długopisy reklamowe  dobrze spełniły swoją funkcję. Możemy podejrzewać, że najtańsze plastikowe, szybko się wypiszą lub ich mechanizm przestaje działać. Właśnie dlatego nie są zbyt wysoko cenione przez klientów. Z pewnością inwestycja w dobrej jakości metalowe długopisy z grawerem, szybko się zwróci. Na pewno przez długi czas będą wyglądać atrakcyjnie, dzięki czemu będą często użytkowane. Są one także wygodniejsze i przyjemniejsze do pisania niż tanie i lekkie długopisy plastikowe. To właśnie z tego powodu wiele osób chętnie po nie sięga podobnie jak po inne dobrej jakości gadżety reklamowe.

Długopisy z grawerem

Długopisy z grawerem Cosmo są wykonane z bardzo wytrzymałego aluminium i mają wymiary 135 mm x 10 mm.
Znakowanie laserem Grawer Trotec speedy 300.

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Metalowe długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe COSMO, wykonane są z aluminium podobnie jak inne długopisy z naszej kolekcji. Metalowa obudowa to także gwarancja trwałości przez długi czas. Ich średnica wynosi Ø 10 mm, a długość 135 mm. Z pewnością dobrze leżą w dłoni podczas pisania i lekko się prowadzą. Ich zaletą oprócz wygody użytkowania, jest także wysoka estetyka. Godnym uwagi jest fakt, że oferujemy wybór spośród ponad 20 kolorów ich obudowy. W związku z tym pozwala to dopasować kolorystykę do powstałych materiałów promocyjnych firmy. Niewątpliwie srebrne błyszczące elementy dodają im elegancji.

Niewątpliwie prestiżowo wygląda logo lub inne wybrane dane firmy, zwłaszcza wygrawerowane na metalowej obudowie. Napisy i grafika są wycinane w metalu, dlatego są w kolorze aluminium. Dlatego trzymając długopis w palcach, możemy je wyczuć w dotyku. Z pewnością metoda ta pozwala na bardzo precyzyjne wykonanie także niewielkich elementów a grafika nawet przy intensywnym użytkowaniu długopisu nie ściera się ani nie zamazuje.

Zobacz etui do długopisów z grawerem:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych