Długopisy z grawerem MOOI

Wysokiej jakości materiały promocyjne, sprawiają że klienci, którzy je otrzymali, w taki sam sposób postrzegają daną markę. Wrażenie, jakie robią na partnerach biznesowych ma zatem bardzo duże znaczenie. Z pewnością planując działania reklamowe firmy, warto dobrze przemyśleć to, na jakie gadżety postawić. Jednym z nich mogą być długopisy z grawerem MOOI. Wyniki badań marketingowych pokazują, że najchętniej przyjmowane są praktyczne przedmioty. Należą do nich przede wszystkim kubki, notatniki i długopisy. Ponieważ dobrej jakości i estetycznie wykonane są często używane, to osoby, które je dostały, jeszcze długo mają kontakt z naszą marką. W związku z tym promują ją w swoim otoczeniu, co jest niewątpliwe ogromną korzyścią dla każdej firmy.

dlugopisy z grawerem mooi

Metalowe długopisy reklamowe MOOI

Długopisy z grawerem Mooi to z pewnością bardzo dobry wybór.
Są wykonane z aluminium i mają średnicę Ø 10 mm
Wymiary: 140 mm x 10 mm
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300.

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy reklamowe – jakość i elegancja

Z pewnością dobrej jakości długopisy reklamowe należą do gadżetów o najdłuższym okresie użytkowania po otrzymaniu. Nie ulega zatem wątpliwości, że warto w nie zainwestować. Dlatego decydując się na najtańsze, kiepskiej jakości długopisy plastikowe, poważnie narażamy nasz wizerunek. Po pierwsze klient nie będzie przywiązywał do nich wielkiej wagi. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że szybko zgubi otrzymany gadżet lub wrzuci go na dno szuflady w swoim biurku. Wadą tanich materiałów promocyjnych jest także to, że często szybko się wypisują, a ich mechanizmy przestają działać. Nie będzie to z pewnością dobrze świadczyło o firmie.

Długopisy z grawerem MOOI – najwyższa trwałość graweru

Zdecydowanie lepszą decyzją będą metalowe długopisy z grawerem. Z pewnością są przyjemne i wygodne w użytkowaniu. Ich mechanizm jest bardzo trwały, a wkład wymienny. Napisy i grafikę nanosimy na ich obudowę za pomocą lasera. Technika ta pozwala na bardzo precyzyjne wycięcie w metalu nawet drobnych elementów. Pozostawia wklęsły ślad w kolorze aluminium. Napisy nie ścierają się i są wyczuwalne pod palcami, co dodaje długopisom prestiżu.

Długopisy z grawerem MOOI – na szkolenie i konferencję

Długopisy reklamowe serii MOOI wykonane są z wysokiej jakości aluminium. Ich średnica to Ø 10 mm, a długość 140 mm. Dobrze leżą w dłoni i są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Sprawdzają się zarówno do robienia odręcznych notatek w biurze, jak i zapisywania najważniejszych informacji podczas szkoleń czy konferencji. Oferujemy wybór aż 8 kolorów obudowy z eleganckimi dodatkami w kolorze srebra. Dzięki temu nasi klienci bez trudu mogą wybrać długopisy z grawerem, które będą najlepiej pasować do pozostałych gadżetów reklamowych. To bardzo ważne, ponieważ podczas spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, czy targów często potencjalnym klientom i partnerom biznesowym wręczane są całe pakiety promocyjne.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych