Długopisy z grawerem GENIUS

Z pewnością działania marketingowe promujące firmę można prowadzić na różne sposoby. W związku z tym jedni wybierają bilbordy, inni ulotki a niektórzy gadżety reklamowe. Rodzaj działań najczęściej zależy od specyfiki świadczonych usług lub sprzedawanych towarów, a także budżetu zaplanowanego na  ten cel. Sposobem budowania wizerunku marki, który  sprawdza się we wszystkich branżach i wśród każdego rodzaju odbiorców, są długopisy z grawerem Genius.

Ich największą wartością jest możliwość praktycznego wykorzystania. Co prawda w dzisiejszych czasach, podczas wykonywania codziennych zadań, korzystamy głównie z komputerów. Każdy z nas jednak codziennie korzysta z długopisu. Robimy notatki podczas rozmów z klientami i sporządzamy listy zadań. Często spisujemy luźne pomysły i notujemy różnego rodzaju informacje. Z pewnością wszyscy lubimy dobrej jakości materiały biurowe, które ładnie wyglądają i są wygodne w użytkowaniu. Inwestycja w eleganckie długopisy z grawerem jest zatem jednym z najefektywniejszych działań reklamowych.

dlugopisy z grawerem genius

Długopis GENIUS z grawerem

Długopis metalowy Ø 11 mm
Materiał: aluminium
Wymiary: 140 mm x 11 mm
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Długopisy reklamowe – na co zwrócić uwagę? 

Przed złożeniem zamówienia należy dobrze przemyśleć swój wybór. Aby długopisy reklamowe spełniły swoją funkcję, muszą być odpowiedniej jakości. Najlepiej sprawdzą się modele metalowe jak np. GENIUS. Są one bardzo eleganckie. Z odpowiednio zaprojektowanym grawerem mogą być bardzo dobrym sposobem na podkreślenie prestiżu firmy. Osoby nimi obdarowane chętnie  z nich korzystają nie tylko ze względu na estetykę, ale także wygodne użytkowanie. Ich mechanizm wysuwający wkład jest bardzo komfortowy. Producent zadbał również o to, aby dobrze układały się w dłoni i lekko prowadziły. Bez wątpienia piszą tuszem w wyraźnym kolorze, który szybko zasycha i nie rozmazuje się. Wkłady nie uwalniają go także w nadmiarze, przez co składane podpisy czy odręczne notatki zawsze wyglądają estetycznie.

Podsumowując, oferujemy długopisy GENIUS w czterech barwach do wyboru. Klientom, którym zależy na zaakcentowaniu prestiżu prezentu reklamowego, polecamy kolor czarny, ewentualnie granatowy. Pragnącym, aby gadżety z daleka zwracały uwagę, radzimy natomiast wybrać długopisy w kolorze czerwonym lub zielonym. Na każdy naniesiemy oczywiście zaprojektowaną wcześniej grafikę i napisy. Wykorzystujemy do tego technikę grawerowania, dzięki temu wszystkie elementy są bardzo trwałe. Nie ścierają się ani nie tracą czytelności nawet po wielu miesiącach użytkowania.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych