Długopisy z grawerem BOND

Długopisy z grawerem BOND dostępne aż w 9 kolorach do wyboru, charakteryzuję się wysoką elegancją. Połączenie matowej obudowy w kolorze z błyszczącymi srebrnymi dodatkami sprawia, że wyglądają niezwykle interesująco. Ponadto napisy i grafikę nanosimy na nie techniką grawerowania. Dzięki temu doskonale nadają się do wykorzystania w szczególnie prestiżowych realizacjach.

Średnica długopisów wynosi Ø 7 mm, a ich  to długość 135 mm. Są bardzo smukłe i dobrze układają się w dłoni podczas pisania. Nadają się zarówno do sporządzania notatek podczas szkoleń, czy konferencji, jak również do codziennych notatek biurowych. Ich mechanizm jest niezawodny, a wkład wystarcza na długo. Decydując się na ten model, można mieć pewność, że długopis z grawerem naszych danych będzie często i chętnie używany przez osoby, którym go podarujemy. Oznacza to, że nie tylko one będą miały kontakt za naszą marką, ale także ich otoczenie. Sprzyja to budowaniu i wzmacnianiu rozpoznawalności marki.

dlugopisy z grawerem bond

Długopisy z grawerem BOND

Długopisy z grawerem BOND to metalowe długopisy o średnicy Ø 7 mm
Materiał: aluminium
Wymiary: 135 mm x 7 mm
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Wróć do poprzedniej strony

Metalowe długopisy – trwałość i elegancja

Z badań marketingowych i obserwacji wielu właścicieli firm wynika, że bardzo ważna jest jakość materiałów promocyjnych, które rozdajemy swoim obecnym i potencjalnym klientom oraz partnerom biznesowym. Swoje wrażenia po ich otrzymaniu przenoszą oni bowiem na daną markę. Dlatego wysokiej jakości, solidne i estetyczne długopisy reklamowe oraz inne gadżety reklamowe sprawiają, że tak samo postrzegają oni firmę.

Decydując się zatem na najtańsze plastikowe długopisy, ryzykujemy nadszarpnięciem swojego wizerunku. Najczęściej są one bowiem nietrwałe. W związku z tym ich mechanizmy szybko się psują, a wkłady wypisują. Nadruki w miejscach, gdzie trzymamy długopis podczas pisania, wycierają się w przeciwieństwie do długopisów z grawerem. Dlatego tego typu długopisy reklamowe są mniej chętnie użytkowane. Klienci nie przywiązują do nich zbyt dużej wagi, więc albo szybko je gubią, albo leżą nieużywane, aż w końcu trafią do kosza.

Podsumowując, zaletą metalowych długopisów reklamowych, oprócz elegancji jest zatem także wygoda i niezawodność działania. Poza tym napisy i grafiki naniesione na nie techniką grawerowania są niezwykle trwałe. Przede wszystkim nie wycierają się ani nie zamazują nawet po wielu miesiącach użytkowania. Są wycięte w metalu, dzięki czemu są wyczuwalne pod palcami.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych