Długopisy z grawerem COSMO TOUCH PEN

Z pewnością dobrej jakości, estetycznie wykonane długopisy reklamowe są jednym z najbardziej pożądanych gadżetów promocyjnych. Bez wątpienia ich największą zaletą jest praktyczność. Każdy z nas niemal codziennie wykonuje odręczne notatki. Najczęściej robimy listy ważnych spraw do załatwienia lub zapiski z rozmów telefonicznych. Długopisy z grawerem Cosmo Touch Pen wyposażone w specjalną gumkę do ekranów dotykowych i dzięki temu są jeszcze bardziej użyteczne. Dzięki dodatkowej funkcji zyskały także na atrakcyjności jako upominek reklamowy.

metalowy dlugopis z grawerem Cosmo Touch Pen

Długopisy z grawerem COSMO TOUCH PEN

Długopis metalowy Ø 10 mm
Wymiary: 140 mm x 10 mm
Wkład: standardowo niebieski, opcjonalnie czerwony lub czarny
Znakowanie: Grawer Trotec speedy 300

Ceny netto.

Zobacz pozostałe długopisy

Długopisy z grawerem

Obudowa długopisu COSMO TOUCH PEN wykonana jest z aluminium i podobnie jak inne długopisy dostępna jest w wielu kolorach. Klienci mogą zatem wybrać barwę dopasowaną do stylu ich pozostałych materiałów promocyjnych. Z pewnością każdemu z nich, elegancji dodają srebrne wykończenia. Projekt graficzny zawierający najczęściej logo i najważniejsze dane firmy, nanosimy na korpus długopisu metodą grawerowania. Oczywiście technika ta pozwala bardzo precyzyjnie i estetycznie wykonać nawet niewielkie elementy. Wycięte laserem napisy i grafika mają kolor aluminium, dzięki temu wyglądają bardzo gustownie. Są wyczuwalne w dotyku, co daje przyjemne wrażenie podczas użytkowania długopisu.

 

Cechą wyróżniającą długopisy z grawerem, oprócz ich stylowego wyglądu, jest także wysoka trwałość. Przede wszystkim nie pękają ani nie rysują się, nawet podczas upadku. Dzięki temu zachowują estetyczny wygląd nawet po kilku latach użytkowania. Ich mechanizmy są niezawodne, a wkłady starczają na długo.

 

Inwestycja w długopisy z grawerem szybko się zwróci. Są one praktyczne i eleganckie, dlatego osoby, które je dostały chętnie je wykorzystują. Ze względu na swoją formę przekaz reklamowy zawarty na ich obudowie nie jest nachalny. Sprzyja to pozytywnej ocenie długopisów przez odbiorców. Wszyscy lubimy przecież korzystać z dobrych materiałów biurowych o gustownym wyglądzie. Zamawiając metalowe długopisy reklamowe z grawerem, możemy być pewni, że klienci, czy partnerzy biznesowi, którzy je od nas otrzymali, będą chętnie i często po nie sięgać. Dzięki temu nie tylko oni będą mieć wielokrotny kontakt z naszą marą, ale wszystkie osoby w ich otoczeniu.

Zobacz etui do długopisów:

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-1

Etui ZD-1

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-2

ZD-2

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-3

Etui ZD-3

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-7

Etui ZD-7

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-8

Kartonowe etui ZD-8

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-9

Etui ZD-9

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-16

ZD-16

Etui do dlugopisow z grawerem ZD-17

Etui ZD-17

Inne modele długopisów z końcówką do ekranów dotykowych