torba_papierowa_54x46_biala

Torba papierowa biała 54x15x46

Torba papierowa biała 54x15x46
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: biały
Gramatura: 120 gr
Rozmiar: 54cm x 15cm x 46cm (poziom)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa biała 54x15x46

Torby papierowe wypierają powszechnie wykorzystywane do niedawna foliowe reklamówki. Z pewnością są od nich dużo bardziej estetyczne i wygodne w użyciu. Ponadto mają podobną wytrzymałość i można z nich korzystać wielokrotnie. Największa ich zaletą jest jednak to, że są przyjazne dla środowiska. Coraz więcej osób zdaje sobie bowiem sprawę, jak kłopotliwe dla środowiska są foliowe woreczki. Ich rozkład może trwać nawet kilkaset lat, a w większości nie nadają się do ponownego przetworzenia. Prawdopodobnie nie ma już na świecie miejsca, które byłoby całkowicie wolne od plastiku. Bardzo ważne jest zatem ograniczanie jego użycia i produkcji.

 

Obserwując preferencje klientów, wiele firm decyduje się na torby papierowe z logo. Są one nie tylko bardzo praktycznym sposobem pakowania zakupów, ale także korzystnie wpływają na wizerunek przedsiębiorstwa. Są również skutecznym narzędziem budowania rozpoznawalności marki. Z pewnością torby papierowe opatrzone interesującą grafiką zwracają uwagę otoczenia. Dopasowane do ogólnej identyfikacji wizualnej firmy pomagają ją zapamiętać.

Torba papierowa biała 54x15x46 z nadrukiem logo sklepu

Papierowe torby z nadrukiem w większych rozmiarach mają szerokie zastosowanie. Często wykorzystywane są do pakowania tekstyliów dla domu, ubrań, a także niewielkich artykułów gospodarstwa domowego. Dzięki temu, że są odporne nawet na znaczne obciążenia, mogą być używane również do pakowania produktów spożywczych. Ekologiczny charakter toreb pozwala podkreślić ich naturalność. Mogą też służyć do pakowania ozdób i rękodzieła. Często sięgają po nie właściciele barów i restauracji. Papier, z którego są wykonane ma bowiem atest Państwowego Zakładu Higieny, dopuszczający go do kontaktu z żywnością. Torby znakomicie nadają się zatem do transportowania zamówionych dań, pakowania wyrobów cukierniczych i piekarskich. W zależności od specyfiki branży i rodzaju oferowanego asortymentu można w estetyczny sposób przekazać klientom w nich próbki produktów lub bezpłatne upominki po złożeniu zamówienia przekraczającego określoną sumę.