torba_papierowa_31x41_biala

Torba papierowa biała 31x12x41

Torba papierowa biała 31x12x41
Torby wykonujemy z  gładkiego papieru kraft.
Kolor: biały
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 31cm x 12cm x 41cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

Sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Oczywiście mamy możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczną wycenę przygotujemy po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa biała 31x12x41

W ostatnich latach coraz bardziej uświadamiamy sobie, jak katastrofalne skutki dla środowiska naturalnego, ma używanie foliowych opakowań. Wygodny w użyciu, wodoodporny i wytrzymały plastik zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim niskiej cenie produkcji. Po latach korzystania z wytworzonych z niego reklamówek zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak dużym problemem jest ich utylizacja i przetwarzanie. Ponadto samoczynnie rozpadają się nawet kilkaset lat. Nie mamy już na świecie miejsca wolnego od zanieczyszczenia plastikiem. Na szczęście w ostatnim czasie coraz większą popularność zyskują torby papierowe.

Biała torba papierowa 31x12x41 z nadrukiem – praktyczne zastosowanie

Okazje się, że w wielu sytuacjach mogą one nie tylko zastąpić plastik, ale są od niego lepsze. Torby papierowe dostępne w naszej ofercie wykonywane są przede wszystkim z gładkiego papieru kraftowego. Ich uchwyty zrobione ze skręcanego papieru, są bardzo wytrzymałe na obciążenia. Mocujemy je zatem wewnątrz torby za pomocą mocnego kleju. Zamawiane u nas torby papierowe z nadrukiem są odporne na przypadkowe rozerwanie pod wpływem obciążenia, a także na wilgoć. Oznacza to, że można do nich pakować nawet cięższe produkty spożywcze, czy elementy wyposażenia domu. Torby nie uszkodzi również deszcz, czy niewielkie zawilgocenie. Duża wytrzymałość i estetyczny wygląd toreb papierowych sprawiają, że są one chętnie wykorzystywane ponownie. Najczęściej służą do transportowania innych przedmiotów, a także porządkowania i przechowywania rzeczy.

 

Torby papierowe z nadrukiem logo są zatem doskonałym sposobem na budowanie wizerunku marki. Dzięki nim firma postrzegana jest jako dbająca o środowisko. Poza tym produkty w nie zapakowane zyskują na prestiżu. Torby wykorzystywane są nie tylko na zakupy. Często służą również jako opakowanie zbiorcze dla pakietów promocyjnych firmy. Wręczane w ten sposób nie tylko wyglądają elegancko, ale także są wygodne dla osób obdarowanych nimi. To bardzo dobry sposób zrobienia dobrego wrażenia, szczególnie podczas targów, konferencji, czy szkoleń. Wiele firm używa ich również do wręczania drobnych upominków, zestawów próbek, czy gratisów swoim kontrahentom.