torba_papierowa_34x36_biala

Torba papierowa biała 34x20x36

Torba papierowa biała 34x20x36
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: biały
Gramatura: 120 gr
Rozmiar: 34cm x 20cm x 36cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa biała 34x20x36

Torby papierowe są coraz częściej wybierane zarówno przez sprzedawców, jak i klientów. Są eleganckie i praktyczne, a do tego nie szkodzą środowisku. Mogą także być bardzo skutecznym narzędziem promującym markę.

 

Wyraźnie zauważalny jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. Wiele osób stara się wyeliminować lub przynajmniej zmniejszyć ilość zużywanych foliowych torebek. Często idąc na zakupy, zabierają ze sobą wielorazowe torby, lub decydują się na torby papierowe. Warto wykorzystać ten trend do promowania swojej marki jako odpowiedzialnej i dbającej o środowisko. Poza tym opakowane w ten sposób produkty zyskują prestiż. Torba papierowa z szerokim sztywnym dnem jest także bardzo praktycznym rozwiązaniem. Ułatwia ułożenie towarów we wnętrzu i zapobiega jego zgniataniu podczas transportu. Jest wygodna w użytkowaniu i dobrze wygląda. Z tego powodu wielu klientów korzysta z tych solidnych, dużych toreb papierowych wielokrotnie. W ten sposób promują oni naszą markę w swoim otoczeniu. Sprzyja to budowaniu jej pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności.

Torba papierowa biała 34x20x36 z nadrukiem logo firmy

Torby papierowe z logo w wymiarach  34cm x 20cm x 36cm nadają się do pakowania produktów spożywczych, kosmetyków, ubrań, drobnych artykułów gospodarstwa domowego, a także wielu innych przedmiotów. Przez wiele firm wykorzystywane są zatem jako opakowanie zbiorcze na gadżety reklamowe. Pozwalają bowiem w wygodny sposób wręczyć uczestnikom targów, konferencji czy szkoleń cały ich pakiet. Mogą służyć także do przekazywania próbek produktów oraz gratisów do dużych zamówień.

 

W naszej ofercie dostępne są torby z gładkiego lub prążkowanego papieru kraftowego 120 g. Jest on bardzo odporny  na obciążenia, podobnie jak uchwyty. Wykonane są one ze skręcanego papieru i wklejane po wewnętrznej stronie torby. Gwarantuje to ich wysoką wytrzymałość. Na każdej torbie możemy wykonać jednostronnie dowolny nadruk w 4 kolorach. W zależności od charakteru grafiki oraz nakładu dobieramy odpowiednią metodę wykonania wydruku. Dzięki temu zawsze możemy zaoferować naszym klientom najlepsze efekty i atrakcyjne ceny.