torba_papierowa_32x38_biala

Torba papierowa biała 32x16x38

Torba papierowa biała 32x16x38
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: biały
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 32cm x 16cm x 38cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

Wykonamy sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony torby.
Oczywiście mamy możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycenę zrobimy po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa biała 32x16x38

Firmy, które prowadzą sprzedaż produktów coraz bardziej doceniają rolę papierowych toreb z nadrukiem logo w promocji marki. Pakując klientowi zakupy w elegancką torebkę zamiast foliową reklamówkę, z pewnością podnosimy ich prestiż. Klient, wychodząc na ulicę z papierową torbą, lepiej wygląda, niż gdy niesie ze sobą plastikowy worek. Torba daje oczywiście korzystne wrażenie wizualne zestawiona nawet z eleganckimi stylizacjami. Jest także wygodna w noszeniu, przez co jest chętnie używana wielokrotnie.

 

Przedsiębiorcy, którzy korzystają z toreb papierowych działają w różnych branżach. Służą zarówno do pakowania produktów spożywczych, jak i ubrań, dodatków do domu, kosmetyków, wytworów rękodzieła i wielu innych przedmiotów. Często sięgają po nie również właściciele restauracji. Papier, z którego wykonujemy torby, może mieć kontakt z żywnością. Dzięki temu idealnie nadają się do transportowania dań zamówionych na wynos. Można ich używać także w cukierniach i piekarniach.

Torba papierowa 32x16x38 z nadrukiem firmowym

W naszej ofercie dostępne są torebki papierowe w wielu różnych rozmiarach. Bez trudu można więc znaleźć takie, których rozmiar będzie jak najlepiej dopasowany do oferowanego asortymentu. Dobrym rozwiązaniem dla firm sprzedających zróżnicowane przedmioty, jest zatem zamówienie toreb z logo w kilku rozmiarach. Niezależnie od wielkości zakupów oraz wybranych przez klienta produktów, będziemy wówczas mogli zawsze elegancko je zapakować.

 

Dla naszych klientów wykonujemy torby papierowe z nadrukiem z gładkiego lub prążkowanego papieru kraftowego 100 gr. Jest on oczywiście bardzo wytrzymały na rozdarcia, obciążenie oraz wilgoć. Uchwyty, wykonane ze skręconego papieru i wklejone wewnątrz korby, są bardzo mocne. Logo może być naniesione w po jednej stronie. Spód torby jest dosyć szeroki, co zapobiega zgniataniu towaru znajdującego się w jej wnętrzu. Dzięki dużej wytrzymałości i estetyce firmowe torby papierowe są często i chętnie wykorzystywane wielokrotnie. Klienci w ten sposób przyczyniają się do promowania rozpoznawalności naszej marki.