torba_papierowa_25x32_biala

Torba papierowa biała 25x11x32

Torba papierowa biała 25x11x32
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: biały
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 25cm x 11cm x 32cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa biała 25x11x32

Torby papierowe z nadrukiem stają się coraz popularniejszym narzędziem promocyjnym. Wiele firm dostrzegło bowiem ich potencjał nie tylko jako opakowania, ale także jako sposobu budowania rozpoznawalności marki. Ze względu na swoją wytrzymałość i estetykę, są chętnie wykorzystywane przez klientów wielokrotnie. Dzięki temu mają oni kontakt z naszym logo jeszcze długo po zakupie, a dodatkowo naturalnie prezentują je także w swoim otoczeniu.

 

Papierowe torby znajdują oczywiście zastosowanie w wielu różnych branżach. Dostępne są w rozmaitych wielkościach, dzięki czemu bez trudu można dobrać takie, które będą najlepiej pasowały do naszego asortymentu. Te o wymiarach 25cm x 11cm x 32cm mają wielorakie zastosowanie. Są wykorzystywane do pakowania kosmetyków, niewielkich dodatków do wystroju wnętrz, ubrań, czy ekologicznych produktów spożywczych. Wiele firm używa ich również do przygotowywania pakietów ze swoimi materiałami promocyjnymi dla uczestników konferencji, targów lub szkleń. Wręczane w ten sposób gadżety reklamowe wyglądają nie tylko elegancko, ale są także wygodne dla osób obdarowanych.

Torba papierowa 25x11x32  nadrukiem to doskonała promocja firmy

Torebki papierowe o wymiarach 25cm x 11cm x 32cm dostępne w naszej ofercie wykonane są z gładkiego lub prążkowanego papieru kraftowego 100 gr. Jest on oczywiście bardzo wytrzymały na obciążenie, rozerwanie, a także wilgoć. Również ich uchwyty, zrobione ze skręcanego papieru, są mocno wklejone. Dzięki temu nie trzeba się obawiać ich przypadkowego zerwania czy wysunięcia z miejsca mocowania pod wpływem obciążenia produktem.

 

Dzięki wytrzymałości, eleganckiemu wyglądowi i skuteczności w promowaniu marki torba papierowa zaczyna być coraz bardziej doceniana przez sprzedawców. Kupujący również chętnie z niej korzystają ze względu na jej walory praktyczne. Do ich popularności przyczyniła się także rosnąca świadomość ekologiczna ogółu społeczeństwa. Wszyscy wiemy coraz więcej o szkodliwym wpływie plastiku na środowisko naturalne. Po wielu latach bezrefleksyjnego korzystania z foliowych jednorazowych opakowań widzimy także, jak trudno je zutylizować lub przetworzyć.