torba_papierowa_18x22_biala

Torba papierowa biała 18x8x22

Torba papierowa biała 18x8x22
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: biały
Gramatura: 90 gr
Rozmiar: 18cm x 8cm x 22cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

Sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa biała 18x8x22

W ostatnich latach możemy zaobserwować wzrost świadomości społeczeństwa odnośnie do szkodliwego oddziaływania plastiku na środowisko naturalne. Coraz więcej osób wybiera papierowe torby zamiast foliowych reklamówek. To sygnał dla firm prowadzących sprzedaż swoich produktów, że najwyższy czas zrezygnować z plastikowych woreczków. Doskonałą alternatywą dla nich są torby papierowe. Dostępne są w wielu różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dobrać ich wielkość do oferowanego asortymentu. Warto z nich korzystać jednak nie tylko ze względu na środowisko, ale także na wizerunek marki.

Torba papierowa biała 18x8x22 z papieru kraft

Papierowe torby, które oferujemy, są z mocnego papieru kraftowego 90 gr. Jest on oczywiście odporny na wilgoć i rozdarcia pod wpływem obciążenia. Uchwyty zrobione ze skręcanego papieru są bardzo wytrzymałe. Bez obaw można zatem wkładać do nich nawet cięższe produkty. Torebki papierowe o wymiarach 18cm x 8cm x 22cm mogą służyć np. do pakowania kosmetyków, szczególnie jeśli chcemy podkreślić ich naturalny skład. Często są wykorzystywane również przez producentów rękodzieła, niewielkich produktów spożywczych, dodatków do wystroju domu, bielizny oraz wielu innych. Mogą służyć także, do wręczania pakietów materiałów promocyjnych podczas targów, konferencji czy spotkań biznesowych. Pozwalają nie tylko estetycznie opakować notesy, długopisy, kalendarzyki i inne gadżety, ale są także bardzo wygodne dla osoby, która je od nas otrzyma. Torebka papierowa będzie również dobrym opakowaniem dla próbek produktów, wręczanych klientom bezpłatnie. Jak widać, możliwości żeby ją wykorzystać w każdej firmie jest wiele, tak samo, jak i korzyści z tego wynikających.

Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem są bardzo skutecznym sposobem budowania rozpoznawalności marki. Można na nich wykonać jednostronnie dowolny nadruk. Najczęściej jest to nazwa firmy, jej logo i hasło reklamowe. Torby papierowe są wykorzystywane wielokrotnie, dzięki czemu nie tylko klient ma często kontakt z naszą marką, ale także jego rodzina, współpracownicy oraz przypadkowe osoby. Używane są  do porządkowania i przechowywania rzeczy, jako opakowanie transportowe dla innych produktów, a nawet w celu zapakowania prezentu.