torba papierowa biala z nadrukiem 40cm x 14cm x 40cm

Torba papierowa biała 40x14x40

Torba papierowa biała 40x14x40
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: biały
Gramatura: 120 gr
Rozmiar: 40cm x 14cm x 40cm
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa biała 40x14x40

Duże torby papierowe mogą mieć wiele różnych zastosowań. Wbrew pozorom są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu mogą służyć firmom działającym w rozmaitych branżach. Są przy tym bardzo skutecznym narzędziem promowania marki.

 

Torby z nadrukiem logo firmy najczęściej wykorzystywane są do pakowania zakupionego towaru. Świetnie nadają się na tekstylia, ubrania i niewielkie artykuły gospodarstwa domowego. Mogą być przeznaczone także na produkty spożywcze, szczególnie jeśli zależy nam na podkreśleniu ich naturalnego i zdrowego charakteru. Torby w większych rozmiarach używane są również w barach i restauracjach, do transportu zamówionych dań. Są bardzo praktyczne i bezpieczne, ponieważ mają atest PZH dopuszczający je do kontaktu z żywnością. Tego rodzaju opakowania stosowne są również do wręczania klientom upominków promocyjnych oraz zestawów gadżetów reklamowych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie podczas targów, konferencji czy szkoleń.

Torba papierowa biała 40x14x40 z nadrukiem logo firmy

Papierowe torby są z pewnością estetyczne, wygodne w użytkowaniu i wytrzymałe. Często są zatem wykorzystywane wielokrotnie. Klienci, transportując w nich inne przedmioty, przechowując rzeczy lub wręczając prezenty, promują naszą markę w swoim otoczeniu. To bardzo skuteczny sposób ma budowanie jej rozpoznawalności. Ekologiczna torba papierowa sprawia dodatkowo, że nasza firma jest postrzegana jako dbająca o środowisko.

 

W ofercie mamy więc torby papierowe w różnych kolorach i rozmiarach. Z łatwością można zatem wybrać takie, które będą najlepiej pasowały do danego rodzaju asortymentu. Wśród nich znajdują się białe torby papierowe w wymiarach 40cm x 14cm x 40cm wykonane z gładkiego lub prążkowanego papieru kraftowego 120 gr. Są one odporne na obciążenie i wilgoć. Ich uchwyty wklejane po wewnętrznej stronie wykonane są ze skręcanego papieru. W miejscu ich mocowania zastosowano dodatkową wklejkę, dzięki czemu nie ma obawy, że uchwyt odczepi się pod wpływem obciążenia.