Torba bawelniana ecru 200gr 38x42

Torba bawełniana ecru 200gr z długimi uszami

Torba bawełniana ecru 200gr
Grubość materiału: 200 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Długie uszy.

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą:
– sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych
– DTG – nadruk pełnokolorowy nawet na niewielkiej ilości toreb.

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana ecru 200 g z długimi uszami

Mocna torba z długimi uszami uszyta z bawełny 200 g z pewnością sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Po złożeniu jest lekka i na pewno nie zajmuje dużo miejsca w kieszeni czy torebce. Dzięki temu możemy cały czas nosić ją przy sobie i używać, gdy jest potrzebna. Oczywiście najczęściej korzystamy z niej podczas codziennych zakupów w drodze do domu, aby zabrać ze sobą niezbędne rzeczy do pracy, strój sportowy na siłownię, czy akcesoria dla dziecka, gdy wybieramy się do parku. To zatem tylko niektóre z sytuacji, w których każdy z nas chętnie sięga po bawełniane, wygodne torby.

 

Wygodne i praktyczne torby bawełniane mogą być także doskonałym narzędziem promocji firmy. Estetycznie wykonane, opatrzone również atrakcyjnym nadrukiem będą chętnie i często wykorzystywane przez klienta, który zostanie obdarowany. Każde ich użycie to więc reklama naszej marki w ich otoczeniu. Należy pamiętać, że dzięki nim nasze logo, hasło reklamowe czy inne istotne informacje o naszej firmie dotrą do jego rodziny, znajomych, współpracowników, a nawet przypadkowych osób mijanych po drodze na ulicy. Torby bawełnianie z nadrukiem mogą być zatem bardzo skutecznym i jednocześnie ekonomicznych sposobem na budowanie rozpoznawalności marki.

 

Torby bawełniane są szyte z bawełny 200 g, wiec są bardzo mocne. Materiał oczywiście nie rozciąga się ani nie pęka pod wpływem obciążenia. Długie uchwyty torby przymocowane są szwem krzyżowym, co gwarantuje ich dużą wytrzymałość. Szwy boczne również wykonane zostały bardzo starannie. Dzięki temu torba nie tylko wygląda estetycznie, ale także nie rozchodzi się, gdy jest wypełniona.

 

Torba bawełniana ecru 200 g z nadrukiem

Na każdej torbie, możemy oczywiście nanieść dowolną gotową grafikę lub zaprojektowaną przez nas na podstawie otrzymanych wskazówek. W zależności od projektu dobieramy technikę nadruku, która w danym przypadku sprawdzi się najlepiej. Napisy i logotypy do 4 kolorów drukujemy na materiale metodą sitodruku. Możemy również wykonać nadruk po obu stronach torby. Grafiki w pełnym kolorze możemy nadrukować na wybranych torbach za pomocą DTG. Niezależnie od zastosowanej techniki nadruki są bardzo trwałe. Nie blakną pod wpływem słońca, nie ścierają się ani nie spierają.