torba bawelniana ecru z niebieskimi uszami

Torba bawełniana ecru z niebieskimi uszami

Torba bawełniana ecru z niebieskimi uszami
Grubość materiału: 150 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Długie niebieskie uszy.

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą:
– sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych
– DTG – nadruk pełnokolorowy nawet na niewielkiej ilości toreb.

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana ecru z niebieskimi uszami

 

Rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa z pewnością sprawia, że zmieniają się codzienne wybory konsumentów. Wiedza na temat szkodliwego wpływu plastiku na środowisko oczywiście powoduje, że coraz więcej osób ogranicza jego używanie. Klienci chętnie więc korzystają z wielorazowych toreb bawełnianych zamiast jednorazowych foliowych reklamówek. Znacznie lepiej postrzegają także firmy, które dbają o środowisko naturalne.

 

Bawełniane torby z nadrukiem dzięki temu dobrze sprawdzają się jako gadżety reklamowe. Badania marketingowe również potwierdzają, że konsumenci najchętniej przyjmują praktyczne upominki promocyjne. Należy pamiętać, że często i chętnie wykorzystują je wielokrotnie. Materiałowa torba po złożeniu jest bez wątpienia lekka i nie zajmuje dużo miejsca w torebce czy kieszeni. Wiele osób chętnie nosi je więc ze sobą, aby w razie potrzeby spakować codzienne zakupy, włożyć potrzebne rzeczy, które chce zabrać ze sobą do pracy, szkoły czy na uczelnię. Tego typu torby mają również mnóstwo praktycznych zastosowań w różnych sytuacjach. Każde użycie torby bawełnianej z nadrukiem logo naszej firmy sprzyja z pewnością budowaniu rozpoznawalności naszej marki.

 

Torba bawełniana z nadrukiem

Bawełniane torby z długimi niebieskimi uchwytami, dostępne w naszej ofercie pozwalają stworzyć wyróżniający się gadżet reklamowy. Uszyte są z mocnej bawełny 160 g. Są wytrzymałe na obciążenia. Nie rozchodzą się w miejscu szycia, a materiał nie wyciąga się nawet pod większym obciążeniem. Uchwyty zostały wszyte szwem krzyżowym, co gwarantuje pewność ich mocowania.  Długie niebieskie uszy pozwalają nosić wygodnie torbę na ramieniu. Podnoszą także atrakcyjność wizualną torby. W połączeniu z ciekawym nadrukiem tworzą zwracającą uwagę otoczenia reklamę. Przyciągające wzrok kolory sprawią, że logo naszej firmy będzie dostrzegało więcej osób.

 

Nadruki na torbach wykonujemy  metodą sitodruku lub DTG, w zależności od rodzaju grafiki. Logotypy i napisy do 4 kolorów drukujemy techniką sitodruku, projekty w pełnym kolorze natomiast DTG. W obu przypadkach nadruki są wyraźne, mają intensywne kolory i są bardzo trwałe. Nie blakną pod wpływem słońca, nie spierają się ani nie ścierają. W razie potrzeby torbę można wyprać i uprasować, aby nadal wyglądały estetycznie.