torba bawelniana 160gr dlugie ucho

Torba bawełniana 160gr długie ucho

Torba bawełniana 160gr długie ucho
Grubość materiału: 160 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą:
– sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych
– DTG – nadruk pełnokolorowy nawet na niewielkiej ilości toreb.

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana 160gr z długimi uszami

Dzięki rosnącej świadomości ekologicznej społeczeństwa torby wielokrotnego użytku stają się coraz popularniejsze.  Korzystamy z nich zatem nie tylko podczas zakupów, ale także w wielu innych sytuacjach. Pozwala to znacznie zmniejszyć ilość plastikowych opakowań, które zużywamy. Firmy, które swoimi działaniami wykazują troskę o środowisko naturalne, są także znacznie lepiej postrzegane. Warto zatem postawić na ekonomiczne i skuteczne narzędzie promocji swojej marki, jakim są torby bawełniane z nadrukiem.

 

Torby bawełniane z atrakcyjnym nadrukiem są także znacznie bardziej estetycznym i praktycznym rozwiązaniem niż foliowe reklamówki. Są trwalsze, dużo lepiej wyglądają i są wygodniejsze w noszeniu. Długie, wszyte szwem krzyżowym uchwyty można założyć na ramię. Torby dostępne w naszej ofercie sprowadzane są z Indii i Uzbekistanu. Szyte są z bawełny 160 g. Jest ona odporna na rozdarcia i wyciągnięcia pod wpływem obciążenia. Wszystkie szwy wykonywane są bardzo starannie, co podnosi trwałość torby.

 

Torba bawełniana 160gr z nadrukiem

Na każdej torbie możemy również wykonać wysokiej jakości nadruk logotypu i napisów. W zależności od rodzaju grafiki dobieramy odpowiednią technikę.  Do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych nanosimy metodą sitodruku. W przypadku projektów w pełnym kolorze lepiej sprawdza się DTG.

 

Oczywiście największą zaletą, jaką mają torby bawełniane z nadrukiem, jest to, że obdarowani nimi klienci korzystają z nich chętnie i często. Wykorzystywane są najczęściej podczas zakupów, ale także do przenoszenia książek, teczek z potrzebnymi dokumentami, stroju sportowego lub butów potrzebnych na siłowni, rzeczy potrzebnych na piknik, niezbędnych akcesoriów dla dzieci, które chcemy ze sobą zabrać do parku czy w inne miejsce. Bez wątpienia to tylko kilka z wielu przykładów możliwości użycia torby bawełnianej na co dzień. Z pewnością okazji, gdy po nią sięgamy, jest o wiele więcej.

 

Należy pamiętać, że każda z tych okazji oznacza dla naszej firmy budowanie rozpoznawalności marki. Ponadto podczas korzystania z niej nie tylko klient ma kontakt z naszym logo, ale także wiele osób z jego najbliższego otoczenia: przypadkowi przechodnie, rodzina, znajomi współpracownicy. Jest to zatem bardzo ekonomiczne i działające długotrwale narzędzie promocji firmy.