torba bawelniana 160gr krotkie ucho

Torba bawełniana krótkie ucho

Torba bawełniana krótkie ucho
Grubość materiału: 160 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Krótkie uszy.

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą:
– sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych
– DTG – nadruk pełnokolorowy nawet na niewielkiej ilości toreb.

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana krótkie ucho

Z pewnością torby bawełniane z nadrukiem zyskują coraz większą popularność wśród konsumentów. Chętnie wybierają oni ekologiczne rozwiązania również w codziennym życiu. Należy pamiętać, że torby wielokrotnego użytku są przyjazne środowisku. Pomagają więc ograniczyć ilość zużywanych każdego dnia plastikowych opakowań. Wiele osób świadomie z nich rezygnuje, stawiając podczas zakupów na rozwiązania lepsze dla otaczającej nas przyrody. Firmy stosujące ekologiczne rozwiązania na pewno cieszą się lepszą opinia wśród konsumentów. Dlatego torby bawełniane z nadrukiem logo są również jednym z gadżetów reklamowych, który przynosi najlepsze efekty.

 

Oferowane przez nas torby bawełniane sprowadzane są z Uzbekistanu i Indii. Szyte są oczywiście bardzo starannie z bawełny 160 g a ich uchwyty są solidnie mocowane szwami krzyżowymi. Nasze torby są dzięki temu odporne na obciążenia. Uchwyty są więc w stanie utrzymać nawet spory ciężar, a materiał i szwy nie rozchodzą się pod jego wpływem.

 

Torba bawełniana z nadrukiem

Na każdej torbie możemy oczywiście wykonać nadruk metodą sitodruku lub DTG, w zależności od rodzaju grafiki. Technikę sitodruku stosujemy do nanoszenia logotypów i napisów do 4 kolorów. Grafiki w pełnym kolorze drukowane są natomiast DTG. Oba rodzaje nadruku są z pewnością bardzo trwałe. Nie płowieją pod wpływem promieni słonecznych ani nie spierają się. Dzięki temu torba przez długi czas zachowuje estetyczny wygląd.

 

Torby bawełniane z nadrukiem o wymiarach 38cm x 42cm są bardzo praktyczne w użytkowaniu. Są dość pakowne, a jednocześnie nie zajmują dużo miejsca w kieszeni, czy torebce po złożeniu. Mają krótkie uszy, w sam raz nadające się do przenoszenia w dłoni. Idealnie sprawdzają się podczas niewielkich zakupów, a także w sytuacji, gdy chcemy zabrać ze sobą kilka niezbędnych rzeczy, do pracy, na uczelnię, na siłownię, czy na piknik w parku. W razie potrzeby można je prać i uprasować, aby nadal wyglądały estetycznie.

Możliwość wielokrotnego użytkowania toreb bawełnianych z nadrukiem logo firmy sprawia, że są one bardzo ekonomicznym i skutecznym gadżetem reklamowym. Konsument, który otrzyma od nas torbę jako opakowanie na zakupy, wraz z materiałami szkoleniowymi, czy jako drobny upominek, będzie promował naszą markę przy każdym jej użyciu.