torba bawelniana ecru z czarnymi uszami

Torba bawełniana z czarnymi uszami

Torba bawełniana z czarnymi uszami
Grubość materiału: 145 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Długie czarne uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą:
– sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych
– DTG – nadruk pełnokolorowy nawet na niewielkiej ilości toreb.

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana ecru z czarnymi uszami

 

Bawełniana torba ecru z czarnymi długimi uchwytami w połączeniu z ciekawym nadrukiem z pewnością jest bardzo atrakcyjnym i skutecznym gadżetem reklamowym. Możemy zatem na niej nanieść zabawne napisy, przewodnie hasło reklamowe firmy, logotyp czy inną grafikę w jednym lub kilku kolorach i z pewnością w obu przypadkach torba będzie wyglądała ciekawie.

 

Konsumenci ze względu na rosnącą świadomość ekologiczną coraz chętniej sięgają po bawełniane torby wielokrotnego użytku. Wykorzystujemy je chętnie na co dzień pod warunkiem, że są estetyczne i praktyczne w użytkowaniu. Torby bawełniane z nadrukiem mogą zatem być skutecznym upominkiem promocyjnym dla obecnych i potencjalnych klientów firmy oraz partnerów biznesowych. Możemy więc użyć ich do wręczenia materiałów szkoleniowych uczestnikom organizowanego kursu czy konferencji. Mogą również zostać wykorzystane jako opakowanie zbiorcze na pakiety gadżetów reklamowych rozdawane na targach. Często dodawane są gratis do zamówień powyżej określonej sumy. Mogą oczywiście służyć również jako nagroda w konkursie. Oczywiście często sięgają po nie instytucje kultury, muzea, gminy i inne jednostki samorządowe, a także uczelnie i szkoły językowe. Torby z nadrukiem logotypu danej instytucji czy marki mogą być również elementem budowania przynależności do pewnej grupy.

 

Torby bawełniane z nadrukiem

Wygodna, mocna torba z długimi uchwytami do noszenia na ramieniu opatrzona ciekawą grafiką będzie z pewnością często i chętnie używana przez osobę obdarowaną. Okazji do jej wykorzystania na co dzień jest wiele. Może służyć m.in.  podczas codziennych zakupów, do przenoszenia niezbędnych rzeczy do pracy, szkoły czy na uczelnię. Należy pamiętać, że każde jej wykorzystanie jest okazją do kontaktu  z naszą firmą osoby obdarowanej i jej otoczenia.  To bardzo ekonomiczny i skuteczny sposób budowania rozpoznawalności marki.

Torby z czarnymi długimi uszami uszyte są z bawełny 145 g,  dzięki temu są lekkie, nie zajmują dużo miejsca po złożeniu i są wytrzymałe na obciążenia. Nasze torby sprowadzane są z Indii i Uzbekistanu. Wykonane są bardzo starannie. Dzięki czemu nie tylko wyglądają estetycznie, ale także są trwale. Na każdej z nich możemy wykonać dowolny nadruk. Napisy i logotypy do 4 kolorów nanosimy na materiał techniką sitodruku. Do projektów w pełnym kolorze z wykorzystujemy metodę DTG. W obu przypadkach nadruk jest wyraźny, ma intensywne kolory i nie spiera się ani nie blaknie.