Torba bawelniana ecru 145gr

Torba bawełniana ecru 38×42 – 145gr z długimi uszami

Torba bawełniana ecru 38×42
Grubość materiału: 145 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Długie uszy.

 

Nadruk na torbach bawełnianych

Logotypy i napisy nanosimy metodą:
– sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych
– DTG – nadruk pełnokolorowy nawet na niewielkiej ilości toreb.

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba bawełniana ecru 38×42 – 145 g z długimi uszami

Torby bawełniane z nadrukiem są  bez wątpienia skutecznym narzędziem promowania firmy. Należą one do grupy praktycznych gadżetów promocyjnych, które klienci i kontrahenci chętnie przyjmują. Mocne i estetycznie wykonane, są często wykorzystywane przez osoby nimi obdarowane. Dzięki temu przez bardzo długi czas budują rozpoznawalność naszej marki.

 

Wygodne torby z ciekawym nadrukiem mogą zatem służyć nie tylko podczas zakupów. Wiele osób używa ich, aby móc zabrać ze sobą do pracy, na uczelnie czy do szkoły najpotrzebniejsze rzeczy. Często towarzyszą nam również w drodze na zajęcia sportowe, podczas podróży i w wielu innych sytuacjach. Z pewnością każde ich użycie to okazja do promowania naszej marki. Nasze logo nie tylko zapada w pamięć klienta, ale także osób z jego otoczenia. Są to nie tylko krewni, znajomi i współpracownicy, ale także przypadkowi przechodnie. Jak widać, torby bawełniane z nadrukiem mogą być działającym długotrwale narzędziem promocji.

 

Torby bawełniane w kolorze ecru dostępne w naszej ofercie mają wymiary 38×42. Wyposażone w długie uszy, które można zakładać na ramię. Sprawiają one,  że są bardzo wygodne w użytkowaniu. Uchwyty są przymocowane szwami krzyżowymi, co podnosi ich trwałość. Wnętrze torby bez problemu pomieści niewielkie zakupy, strój sportowy i buty, czy książki, teczki z dokumentami oraz wiele innych rzeczy, które potrzebujemy ze sobą zabrać. Oferujemy m.in. torby uszyte z bawełny 145 g, która jest dość wytrzymała na obciążenia, a przy tym bardzo lekka. Po złożeniu torba zajmuje bardzo mało miejsca w kieszeni czy torebce. Dzięki temu możemy zawsze mieć ją przy sobie na wypadek niewielkich zakupów, czy potrzeby przeniesienia czegoś np. z biura do domu lub na odwrót.

 

Nadruki na torbach wykonujemy metodą sitodruku lub DTG. Technikę wybieramy oczywiście w zależności od rodzaju nadruku.  Logotypy i napisy do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych nanosimy sitodrukiem. W przypadku grafik pełno kolorowych zdecydowanie lepiej sprawdza się DTG.