torba_papierowa_54x46_brazowa

Torba papierowa brązowa 54x15x46

Torba papierowa brązowa 54x15x46
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: brązowy
Gramatura: 120 gr
Rozmiar: 54cm x 15cm x 46cm (poziom)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena torby papierowej eko brązowej po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa brązowa 54x15x46

Wiele sklepów działających w różnych branżach decyduje się na zamianę foliowych reklamówek na eleganckie papierowe torby. Klienci otrzymujący  zakupy w takim opakowaniu są zazwyczaj zadowoleni z tego  rozwiązania. Lepiej postrzegają także daną markę. Ze względu na rosnącą świadomość społeczeństwa dotyczącą szkodliwego wpływu plastiku na środowisko, produkty firm dbających o środowisko są chętniej wybierane.

 

Torby dostępne w naszej ofercie są w całości wykonane z papieru, dzięki czemu są w pełni biodegradowalne. Ich zaletą jest także duża wytrzymałość. Papier typu kraft powstaje z materiału pierwotnego. Jego struktura jest bardziej jednolita niż papieru z makulatury, dlatego jest odporniejszy na pęknięcia pod wpływem obciążenia, działanie wilgoci i strzępienie. Długo zachowuje także estetyczny wygląd. Nadaje się zatem do wielokrotnego użytku. Klienci chętnie wykorzystują ponownie dobre jakościowo torby papierowe do transportowania innych rzeczy, przechowywania, a nawet jako opakowanie do prezentów. Dzięki nadrukowi logo, przez cały cykl swojego życia torby promują daną markę. W ciągu tego czasu dany klient i jego otoczenie ma z nią wielokrotny kontakt.

Torba papierowa brązowa 54x15x46 z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem logo firmy są używane nie tylko przez sklepy odzieżowe, obuwnicze czy drogerie, ale także przez wiele innych firm działających w rozmaitych branżach. Znajdują zastosowanie również do pakowana produktów spożywczych. Papier kraftowy ma atest Państwowego Zakładu Higieny, co pozwala na kontakt z żywnością. Torby z niego wykonane często służą więc właścicielom restauracji i barów do transportu zamówionych dań. Wiele firm używa ich również do tworzenia pakietów materiałów promocyjnych, które wręczane są uczestnikom targów, konferencji oraz szkoleń. To bardzo wygodna forma dla obu stron. Torby papierowe z logo mogą również służyć jako opakowanie dla gratisów i próbek produktów przekazywanych stałym i potencjalnym klientom.