torba_papierowa_18x22_brazowa

Torba papierowa brązowa 18x8x22

Torba papierowa brązowa 18x8x22
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: brązowy
Gramatura: 90 gr
Rozmiar: 18cm x 8cm x 22cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa brązowa 18x8x22

Troska firmy o naturę zawsze jest pozytywnie postrzegana przez klientów, niezależnie od branży, w jakiej działa. Warto zatem poszukać ekologicznych rozwiązań dla swojego biznesu i zadbać o wizerunek swojej marki. Używanie toreb papierowych do pakowania zakupionego towaru to jeden ze sposobów na to, aby pokazać swoją dbałość o środowisko.  To jednak niejedyny powód, aby z nich korzystać.

 

Torby papierowe są z pewnością bardzo trwałe i wygodne w użyciu. Są wykonane z brązowego papieru kraftowego gładkiego lub prążkowanego. Jest on bardziej wytrzymały niż torebki z papieru z makulatury. Jego struktura jest bowiem jednolita. Dzięki temu jest znacznie bardziej odporny na rozdarcia, strzępienie oraz pęknięcia. Tego typu torby są dużo lepszym wyborem, jeśli mają służyć do pakowania cięższych przedmiotów. Ich dno jest wzmocnione dodatkową wklejką, a uchwyty ze skręcanego papieru solidnie przymocowane. Nie ma zatem obawy, że odczepią się lub zerwą pod wpływem obciążenia.

Torba papierowa brązowa 18x8x22 z nadrukiem

Torebki papierowe o wymiarach 18cm x 8cm x 22cm przeznaczone są na niewielkie przedmioty. Sprawdzają się jako opakowania dla kosmetyków, niewielkich dodatków do wystroju wnętrz, bielizny, różnego rodzaju słodyczy i innych produktów spożywczych. Mogą także służyć do sprzedaży różnego rodzaju rękodzieła. Brązowy papier pozwala podkreślić ekologiczny charakter produktów. Niewielkie torebki papierowe używane są również do wręczania kontrahentom upominków reklamowych, gratisów oraz próbek produktów. Wykorzystuje się je także podczas szkoleń, konferencji, targów i spotkań biznesowych.

 

Oferujemy naszym klientom papierowe torby – oczywiście w różnych rozmiarach. Z łatwością można zatem dobrać takie, które będą najlepiej pasować do danego asortymentu. Dobrym rozwiązaniem jest także zamówienie toreb w kilku wielkościach, do pakowania różnych przedmiotów. Na każdej możemy również wykonać trwały nadruk. Firmy najczęściej umieszczają na nich swoje logo, podstawowe dane oraz hasło reklamowe. Praktyczne, estetyczne i trwałe torebki papierowe są chętnie wykorzystywane wielokrotnie. Ma to bez wątpienia pozytywny wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności marki.