torba_papierowa_40x40_brazowa

Torba papierowa brązowa 40x14x40

Torba papierowa brązowa 40x14x40
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: brązowy
Gramatura: 120 gr
Rozmiar: 40cm x 14cm x 40cm
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa brązowa 40x14x40

Z pewnością reklamówki foliowe, tak popularne jeszcze kilka lat temu powoli odchodzą w zapomnienie. Plastik jest bardzo szkodliwy dla środowiska ponieważ na jego całkowity rozkład potrzeba nawet kilkuset lat. Coraz więcej osób stara się wyeliminować lub ograniczyć stosowanie foliowych opakowań. W rezultacie rosnącym  powodzeniem cieszą się torby papierowe. Klienci chętnie więc pakują do nich zakupione towary, a potem wykorzystują je powtórnie.

 

Firmy korzystające z toreb papierowych są pozytywnie postrzegane przez otoczenie, jako dbające o środowisko. Dostępne są one w wielu różnych wielkościach, co pozwala całkowicie zrezygnować  ze stosowania plastikowych reklamówek. Są równie wytrzymałe, a przy tym o wiele bardziej eleganckie. Można do nich pakować tekstylia, ubrania, dodatki do wystroju wnętrz, kosmetyki, książki oraz wiele innych rzeczy. Papier kraftowy posiada atest PZH, który dopuszcza go do kontaktu z żywnością. Torby z niego wykonane znajdują dzięki temu zastosowanie także w piekarniach i cukierniach. Restauracje i bary  również chętnie z nich korzystają podczas dostarczania dań na wynos.

Torba papierowa brązowa 40x14x40 z nadrukiem reklamowym

Torebki papierowe mają szerokie i sztywne dno. Pozwala to ułożyć produkty w ich wnętrzu tak, aby nie uległy zgnieceniu podczas transportu. Ich uchwyty są bardzo poręczne. W połączeniu z trwałością i eleganckim wyglądem sprawia to, że klienci chętnie wykorzystają wielokrotnie otrzymane torby. Dzięki temu nie tylko oni mają ponowny kontakt z naszą marką, ale także wiele osób z ich otoczenia. Używane są najczęściej do transportowania innych przedmiotów, do porządkowania i przechowywania, a także jako opakowanie dla upominków.

 

Torby dostępne w naszej ofercie wykonane są z gładkiego lub prążkowanego papieru kraftowego. Jest on wytwarzany z materiału pierwotnego, dzięki czemu jego struktura jest jednolita. Jest zatem bardziej wytrzymały na pęknięcia i rozdarcia pod wpływem obciążenia. Uchwyty ze skręcanego papieru mocowane są we wnętrzu torby. Jej dno jest dodatkowo wzmocnione. Na każdej torbie możemy wykonać dowolny nadruk reklamowy. Tego typu torby są przyjazne dla środowiska, ponieważ w są w całości biodegradowalne.