torba_papierowa_31x41_brazowa

Torba papierowa brązowa  31x12x41

Torba papierowa brązowa  31x12x41
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: brązowy
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 31cm x 12cm x 41cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa brązowa  31x12x41

Z pewnością coraz większa część naszego społeczeństwa  ma świadomość tego, jak bardzo szkodliwy dla środowiska naturalnego jest powszechnie występujący plastik. Oczywiście szczególnie uciążliwe w utylizacji są opakowania foliowe. Należy pamiętać, że w większości przypadków nie można ich przetworzyć. W związku z tym rośnie liczba osób, które świadomie rezygnują z korzystania z foliowych reklamówek albo przynajmniej starają się ograniczyć ich ilość w swoim otoczeniu. Doskonałą alternatywą dla plastikowych torebek są biodegradowalne torby papierowe. Oczywiście można na nich nanieść dowolny nadruk reklamowy. Dzięki temu bedą spełniały swoją funkcję promocyjną. Bez wątpienia firmy, które z ich korzystają, są pozytywnie postrzegane przez klientów, jako dbające o środowisko. To dodatkowa korzyść dla wizerunku każdej marki.

 

Torby papierowe z nadrukiem są coraz chętnej używane przez firmy działające w różnych branżach. Mocne torby z papieru kraftowego dostępne są w wielu różnych rozmiarach. Wystarczy wybrać takie, które będą najlepiej pasowały do danego asortymentu. Są wytrzymałe na obciążenia, dlatego można ich używać do pakowania produktów spożywczych, artykułów gospodarstwa domowego o niewielkich wymiarach, ubrań, czy tekstyliów dla domu. Ich zaletą jest wygoda użytkowania. Szerokie dno pozwala ułożyć produkty wewnątrz tak, aby nie zgniatały się podczas transportu. Uchwyty torby są nie tylko bardzo mocne, ale także dobrze układają się w dłoni nawet podczas przenoszenia cięższych rzeczy.

Torba papierowa brązowa  31x12x41 z nadrukiem

Tego typu torby papierowe wykorzystywane są także do wręczania pakietów reklamowych firmy uczestnikom targów, konferencji oraz szkoleń. To też wygodny i elegancki sposób na to, aby zapakować drobne upominki przeznaczone dla kontrahentów, które chcemy im podarować podczas zaplanowanego spotkania biznesowego. Z pewnością zaletą toreb papierowych z nadrukiem jest możliwość dopasowania ich do ogólnej identyfikacji wizualnej firmy. Te wykonane z brązowego papieru pozwalają również  podkreślić jej troskę o środowisko oraz naturalny i ekologiczny charakter oferowanych produktów.