torba_papierowa_34x36_brazowa

Torba papierowa brązowa 34x20x36

Torba papierowa brązowa 34x20x36
Materiał: papier kraft gładki/prążkowany
Kolor: brązowy
Gramatura: 120 gr
Rozmiar: 34cm x 20cm x 36cm (pion)
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

Wykonujemy sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Kolory dopasujemy według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa brązowa 34x20x36

Nawet firmy, które od wielu lat działają na rynku, nie mogą zaniedbywać działań promocyjnych. Należy pamiętać, że trendy marketingowe ciągle się zmieniają. Jest jednak kilka sposobów pozwalających na budowanie rozpoznawalności swojej marki, które sprawdzają się od lat. Wciąż jednym z najlepszych działań reklamowych jest rozdawanie gadżetów promocyjnych. Powinny być nie tylko ciekawe pod względem designu, ale również praktyczne w wykorzystaniu. To jedyna gwarancja, że spełnią swoje zadanie. Jednym z gadżetów reklamowych, których nie może zabraknąć w żadnej firmie, są torebki papierowe, które można wykorzystywać na różne sposoby.

 

Torby papierowe w różnych wielkościach z nadrukowanym logo firmy wykorzystywane są oczywiście w wielu branżach. Służą na przykład do pakowania kosmetyków, ubrań i butów, dodatków do wystroju wnętrz, książek oraz innych produktów. Torby wykonane z papieru typu kraft mają atest Państwowego Zakładu Higieny. Oznacza to, że mogą mieć również kontakt z żywnością. Chętnie sięgają po nie zatem także cukiernie, piekarnie, bary i restauracje. Wydawanie i dostarczanie w nich dań przygotowanych na wynos jest bardzo komfortowe. Zamówienia można więc łatwo skompletować, wkładając wszystkie potrawy do jednej torby. Są także wygodne do przenoszenia dzięki poręcznym uchwytom.

Torba papierowa brązowa 34x20x36 z nadrukiem

Firmy, które nie potrzebują torebek do pakowania produktów, wykorzystują je do wręczana upominków promocyjnych swoim kontrahentom. Często używane są one także do przygotowywania pakietów promocyjnych na targi i konferencję. To zatem bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala wręczyć obecnym i potencjalnym klientom materiały promocyjne w wygodny dla nich sposób.

 

Torby o wymiarach 34cm x 20cm x 36cm dostępne w naszej ofercie wykonane są z brązowego papieru kraftowego. Jest on produkowany z materiału pierwotnego, dlatego ma jednolitą strukturę. Jest przez to odporny na pęknięcia i rozdarcia pod wpływem obciążenia. W zależności od preferencji może on być gładki lub prążkowany. Ich uchwyty zrobione są ze skręcanego papieru. W miejscu ich mocowania po wewnętrznej stronie torby jest dodatkowa warstwa papieru. Spód torby również jest wzmocniony.