fbpx
torba_papierowa_2 wina_18x8x34_brazowa

Torba na wino brązowa 18x8x34

Torba na wino brązowa 18x8x34
Materiał: papier kraft 100 gr gładki/prążek
Kolor: brązowy
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 18cm x 8cm x 34cm
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba na wino brązowa 18x8x34

Butelka dobrego wina lub innego alkoholu jest chyba najbardziej uniwersalnym prezentem. Wręczana jest kobietom i mężczyznom na wiele różnych okazji. Sprawdzi się również jako podziękowanie, upominek z okazji urodzin, awansu czy przeprowadzki. Aby wywarł na osobie obdarowanej odpowiednie wrażenie, ważne jest także jego opakowanie czyli elegancka torba na wino.

 

Najczęściej butelki z alkoholami pakowane są w wąskie papierowe torebki. To bardzo wygodny i estetyczny sposób. Właściciele sklepów z winami, nalewkami czy innymi trunkami, mogą wykorzystać torby na wino do promowania swojej marki. Pakując zakupiony produkt w elegancką i wytrzymałą torebkę papierową z nadrukiem, niedrogo i efektywnie mogą promować swoją firmę. Klienci chętnie bowiem wykorzystają torby na wino jako opakowanie prezentu. Dzięki temu logo sklepu na dłużej zachowa się w ich pamięci. Będzie to także doskonała okazja do tego, aby zostało zaprezentowane wśród osób z jego otoczenia. To bardzo korzystne, ponieważ należą one do grupy potencjalnych klientów. Jak widać papierowa torba na wino z nadrukiem to niedrogi, a bardzo skuteczny sposób budowania rozpoznawalności marki.

Torba na wino brązowa 18x8x34 z nadrukiem

Papierowe torby na wino z nadrukiem dostępne w naszej ofercie produkowane są z gładkiego lub prążkowanego papieru kraft 100g. Ich uchwyty powstają ze skręcanego papieru. Wklejane są po wewnętrznej stronie torby. W miejscu ich mocowania oraz na dnie torby jest dodatkowa warstwa papieru. Dzięki temu torba jest bardzo wytrzymała na obciążenia.

 

Papierowe torby na wino mogą służyć jednak nie tylko do pakowania alkoholu, ale wielu różnych produktów. Można je wykorzystać w sklepie z nalewkami ziołowymi, miodami, wysokiej jakości olejami, sokami czy syropami. Idealnie nadają się jako opakowanie do produktów o ekologicznym charakterze.  Brązowa torba z uchwytami ze skręcanego papieru jest bowiem w pełni biodegradowalna. Dzięki temu produkt z opakowaniem tworzą spójną całość.

 

Konsumenci pozytywnie postrzegają firmy troszczące się o środowisko. Wzrosła świadomość społeczeństwa dotycząca szkodliwości plastiku. Wiele osób w związku z tym stara się zatem ograniczyć ilość zużywanych foliowych opakowań. Wizerunek marki, która wręczy im zakupiony produkt w ekologicznej torbie, z pewnością zyska w ich oczach. Warto wykorzystać ten trend  do promocji swojej marki.