fbpx
torba_papierowa_2 wina_18x8x34_biala

Torba na wino biała 18x8x34

Torba na wino biała 18x8x34
Materiał: papier kraft 100 gr gładki
Kolor: biały
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 18cm x 8cm x 34cm
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba na wino biała 18x8x34

Papierowa torba na wino z logo to z pewnością dobry sposób na niedrogą, a bardzo efektywną promocję swojej marki. Jest to bezpieczny i elegancki sposób na pakowanie swoich produktów. Świadczy także o trosce firmy o środowisko naturalne. Gładki biały papier kraft 100g/m2 z nadrukiem wygląda bardzo elegancko. Torby na wino z niego wykonane można zatem wykorzystywać do pakowania i promowania wysokogatunkowych, rzadkich win i innych alkoholi. To bardzo skuteczny sposób na przyciągnięcie wzroku otoczenia. Klient, wykorzystując torbę papierową do transportu zakupionego trunku, wręczenia go w prezencie, czy w inny sposób, będzie promował naszą markę. Dzięki temu logo sklepu dotrze do wielu potencjalnych klientów.

 

Brązowe torby na wino z uchwytami ze skręcanego papieru są oczywiście bardzo wytrzymałe. Papier, z którego są produkowane, jest odporny na rozciąganie i pęknięcia pod wpływem ciężaru. Jest w pełni biodegradowalny jak papier z makulatury, ale o wiele od niego mocniejszy. Ich dno oraz miejsce klejenia uchwytów, jest wzmocnione dodatkową warstwą papieru. Nie musimy się zatem obawiać, że butelka z drogim winem wyślizgnie się z torby lub jej uchwyt się zerwie pod wpływem obciążenia.,

Torba na wino biała 18x8x34 z nadrukiem

Papierowe torby na wino o wymiarach 18x8x34 mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów. Można do nich pakować nie tylko alkohole, ale wiele innych produktów. Sprawdza się w sklepach z tłoczonymi na zimno olejami, syropami i sokami. Używają ich również producenci nalewek i miodów. Pozwalają podkreślić naturalny skład wyrobów. Wpisuje się w ich ekologiczny charakter, tworząc spójną całość.

 

Na torbach papierowych wykonujemy bardzo trwały nadruk według przesłanego projektu. Jeśli klient nie może go samodzielnie przygotować, służymy pomocą. Grafika jest bardzo trwała. Nie blaknie pod wpływem słońca ani nie rozmywa się w deszczu. Nie ściera się  także i nie traci czytelności. Wykonane przez nas torebki papierowe przez długi czas zachowują doskonały wygląd, dzięki czemu można z nich korzystać wielokrotnie.