torba_papierowa_1wino_13x7x35_biala

Torba na wino biała 13x7x35

Torba na wino biała 13x7x35
Materiał: papier kraft 100 gr gładki
Kolor: biały
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 13cm x 7cm x 35cm
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba na wino biała 13x7x35

Wina z różnych stron świata oraz dobrej jakości alkohole zyskują  coraz większą popularność w naszym kraju. Konsumenci poszukują konkretnych gatunków i świadomie wybierają ich pochodzenie. W odpowiedzi na ich potrzeby powstają sklepy z winami, nalewkami i innymi trunkami. Można w nich nie tylko kupić ulubiony alkohol, ale także uzyskać wiele informacji o nim. Zakup dobrego lub rzadko spotykanego wina wymaga jednak odpowiedniej oprawy. Jednym z najlepszych sposobów na zapakowanie butelki  jest papierowa torba na wino z nadrukiem.

 

Korzyści ze stosowania tego rodzaju opakowania jest wiele. Po pierwsze torby na wino to niedrogi i bardzo skuteczny sposób promocji marki. Dobrej jakości, estetycznie wykonane z ciekawym, trwałym nadrukiem, są często wykorzystywane wielokrotnie. Klienci używają ich przede wszystkim do bezpiecznego  transportu zakupionego alkoholu. Niejednokrotnie jednak służą także jako opakowanie trunku przeznaczonego na prezent. Dzięki temu logo sklepu utrwala się nie tylko w pamięci klienta, ale także jest promowane w jego otoczeniu.

Torba na wino biała 13x7x35 z nadrukiem

Wytrzymałość na obciążenie jest najważniejszą cechą, jak powinny mieć torby papierowe. Producent zadbał o to, aby były mocne. Wykonywane są z papieru kraft. Jest on bardziej odporny na pęknięcia i rozciąganie pod obciążeniem niż papier z makulatury. Dno i miejsce mocowania uchwytów jest wzmocnione dodatkową warstwą papieru. Wszystko to sprawia, że torby papierowe dostępne w naszej ofercie idealnie nadają się do bezpiecznego transportu butelek. Napełnione trunkiem są dosyć ciężkie. Bardzo ważne jest zatem to, aby dno torby pod wpływem ich wagi nie otworzyło się albo uchwyty nie zerwały. Korzystając z naszych toreb, nie trzeba się obawiać, że butelka wyślizgnie się z torebki, gdy tylko klient wyjdzie na ulice.

 

Zaletą toreb papierowych z nadrukiem jest także ich całkowita biodegradowalność. Ich uchwyty ze skręcanego papieru, tak jak reszta, torby ulegają bowiem rozkładowi. Ekologiczny charakter tego typu opakowania pozwala także podkreślić naturalny charakter produktów. Wąskie torebki papierowe są bowiem używane nie tylko na alkohole. Służą także jako opakowania na oleje tłoczone na zimno, syropy i soki, miody, a nawet niektóre kosmetyki.