fbpx
torba_papierowa_1wino_13x7x35_brazowa

Torba papierowa na wino brązowa 13x7x35

Torba papierowa na wino brązowa 13x7x35
Materiał: papier kraft 100 gr gładki/prążek
Kolor: brązowy
Gramatura: 100 gr
Rozmiar: 13cm x 7cm x 35cm
Uchwyt: papierowy skręcany

 

Nadruk na torbach papierowych

sitodruk jednostronny/dwustronny do 4 kolorów z każdej strony.
Możliwość dopasowania kolorów według wzornika Pantone.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba papierowa na wino brązowa 13x7x35

Brązowe torby papierowe z uchwytami ze skręcanego papieru doskonale nadają się do pakowania naturalnych produktów. Z pewnością podkreślają ich ekologiczny charakter. Świadczą także o trosce marki o środowisko naturalne, co jest dobrze postrzegane przez konsumentów. Rośnie bowiem świadomość społeczeństwa, dotycząca szkodliwego wpływu plastiku na przyrodę i nasze zdrowie. Coraz częściej rezygnują oni z foliowych opakowań. Papierowe torby na wino są dla nich doskonałą alternatywą. Są wygodne w użyciu, można je oczywiście wielokrotnie wykorzystywać, a po zużyciu ulegają całkowitemu rozkładowi.

 

Brązowe papierowe torby na wino, które oferujemy, są z gładkiego lub prążkowanego papieru kraft. Jest on bardzo odporny na obciążenia. Nie rozciąga się ani nie pęka pod ciężarem butelki z trunkiem. Uchwyty torby na wino są ze skracanego papieru. W miejscu ich mocowania oraz na dnie torby zastosowano dodatkową warstwę papieru. Dzięki temu torba idealnie nadaje się do bezpiecznego transportu wypełnionych butelek. Nie musimy się obawiać zerwania uchwytu, czy otwarcia dna torby na wino pod wpływem obciążenia.

Torba papierowa na wino brązowa 13x7x35 z nadrukiem

Ze względu na swoją wytrzymałość i elegancki wygląd torby na wino często wykorzystywane są przez sklepy z alkoholami. To jednak niejedyne ich zastosowanie. Z powodzeniem mogą bowiem służyć do pakowania miodów, wysokiej jakości toczonych na zimno olei, regionalnych nalewek, soków i syropów, a także kosmetyków i wielu innych produktów.

 

Ten rodzaj opakowania jest również bardzo skutecznym narzędziem promowania marki sklepu, winnicy czy producenta. Eleganckie, wytrzymałe torby papierowe z nadrukiem chętnie są wykorzystywane przez klientów wielokrotnie. Promują zatem nasze logo nie tylko wówczas, gdy klient niesie w nich do domu swój zakup, ale jeszcze długo potem. Często służą one do transportu innych produktów, a także jako pakowanie prezentu. Przy każdym użyciu wzmacniają logo firmy w świadomości klienta. Sprawiają także, że dociera ono również do wielu osób z  jego otoczenia. Dzięki temu wizerunek marki ma szansę dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.