torba materialowa ecru z dlugimi uszami 145gr

Torba materiałowa ecru 38×42 – 145gr z długimi uszami

Torba materiałowa ecru 38×42
Grubość tkaniny: 145 gr
Wymiary: 38cm x 42cm
Długie uszy.

 

Nadruk na torbach materiałowych

Logotypy i napisy nanosimy metodą:
– sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych
– DTG – nadruk pełnokolorowy nawet na niewielkiej ilości toreb.

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba materiałowa ecru 38×42 – 145gr z długimi uszami

Materiałowe torby wielokrotnego użytku to nie tylko doskonała alternatywa dla foliowych reklamówek, ale także modny i skuteczny nośnik reklamy. Warto wykorzystać je do promocji swojej marki, ponieważ przynoszą doskonałe efekty przy niewielkim nakładzie finansowym.

Świadomi szkodliwego wpływu plastiku na środowisko chętnie używają ekologicznych toreb materiałowych. Inwestując w tego rodzaju gadżety reklamowe, przyczyniamy się od ograniczenia ilości produkowanych każdego dnia śmieci. Przekłada się to także na pozytywny wizerunek firmy, jako dbającej o przyrodę.

Torby materiałowe z nadrukiem logo firmy doskonale sprawdzają się jako upominek reklamowy, ponieważ wpisuje się on w oczekiwania współczesnych konsumentów. Jest praktyczny i wygodny w użyciu. Wygląda atrakcyjnie, dlatego często wykorzystywany jest jako dopełnienie codziennego stroju. Dodatkowo idealnie wpisuje się w bardzo modny trend bycia ECO.

 

Torby materiałowe z nadrukiem

Aby  torby materiałowe z naszym logo spełniły zwoje zadanie, muszą być odpowiedniej jakości. Zdajemy sobie z tego sprawę, więc w naszej ofercie dostępne są torby z Uzbekistanu i Indii, z dobrej jakości bawełny w naturalnym kolorze ecru. Oczywiście są to mocne torby, a ich przeszycia staranne. Oczywiście w połączeniu z atrakcyjnym nadrukiem o wyrazistych kolorach tworzą chętnie przyjmowany gadżet reklamowy przez klientów firm działających niemal we wszystkich branżach.

Materiałowe torby z nadrukiem z pewnością można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Można pakować do nich zakupione przez klienta towary, dodawać je jako gratis do zakupów powyżej określonej kwoty, a nawet wykorzystywać jako nagrody w konkursach. Często służą także podczas konferencji, szkoleń i targów do wręczania pakietów materiałów promocyjnych ich uczestnikom.

Niezależnie od tego, jak trafiły do odbiorców, są zazwyczaj przez nich często i chętnie wykorzystywane niemal każdego dnia. Służą podczas codziennych zakupów, do przenoszenia niezbędnych rzeczy do pracy, książek do szkoły, biblioteki czy na uczelnię oraz w wielu innych sytuacjach. Za każdym razem informacje o naszej firmie oraz jej logo trafiają do krewnych i znajomych danej osoby, jej współpracowników, a nawet przypadkowych przechodniów. Przy zaangażowaniu niewielkich środków finansowych możemy, dzięki temu dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.