workoplecak czarny 160gr

Workoplecak czarny 160gr

Workoplecak czarny 160gr
Grubość materiału: 160 gr
Wymiary: 35cm x 43cm
Sznurek bawełniany.

 

Nadruk na workoplecakach

Logotypy i napisy nanosimy metodą sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony workoplecaka bez rastrów i przejść tonalnych.

Ceny netto.

Ostateczna wycena po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Workoplecak czarny 160gr

Workoplecaki z nadrukiem są doskonałą alternatywą dla coraz bardziej negatywnie postrzeganych przez klientów foliowych reklamówek. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat znacznie wzrosła świadomość społeczeństwa co do szkodliwego wpływu plastiku na środowisko naturalne. W związku z tym niechętnie po nie sięgamy. Znacznie częściej świadomie wybieramy opakowania bardziej przyjazne przyrodzie. Torby z logo firmy w całości wykonujemy z ekologicznej bawełny i można używać je wielokrotnie. Dzięki nim zbudujemy pozytywny wizerunek firmy. Oferujemy duży wybór kolorów.  Dlatego każdy przedsiębiorca znajdzie u nas odpowiednie workoplecaki na swoje produkty.

Workoplecak czarny 160gr z nadrukiem

Ekologiczne workoplecaki spełniają jednocześnie dwie funkcje: opakowania dla produktów i promocji dla firmy. Klient, który otrzyma w Waszym sklepie zakupy elegancko zapakowane w bawełniany workoplecak postrzega Waszą firmę jako odpowiedzialną społecznie. Workoplecaki są bardzo wytrzymałe, dlatego z powodzeniem będziemy ich używać wielokrotnie wielokrotnie. Ponadto są bardzo eleganckie i zachęcają do ponownego korzystania. Poza tym plecak bawełniany znacznie lepiej prezentuje się gdy z idziemy z nią po ulicy niż plastikowa reklamówka. Dzięki temu klienci jeszcze przez długi czas po dokonaniu zakupów w Waszym sklepie mają kontakt z naszą marką.