torba plocienna ecru 380gr z dlugimi uszami

Torba płócienna ecru 380gr z długimi uszami

Torba płócienna ecru 380gr
Grubość materiału: 380 gr
Wymiary: 38cm x 42cm + 12cm +12cm
Długie uszy.

 

Nadruk na torbach płóciennych

Logotypy i napisy nanosimy metodą:
– sitodruku – do 4 kolorów z każdej strony torby bez rastrów i przejść tonalnych
– DTG – nadruk pełnokolorowy nawet na niewielkiej ilości toreb.

Ceny netto.

Ostateczna wycena toreb bawełnianych po ustaleniu projektu nadruku. Trudniejsze nadruki na torbach – rastrowe, bitmapy, duże powierzchnie pełnych kolorów wyceniamy indywidualnie.

Wróć do poprzedniej strony

Torba płócienna z dnem i bokami

Torby płócienne z nadrukiem są doskonałą alternatywą dla coraz bardziej negatywnie postrzeganych przez klientów foliowych reklamówek. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat znacznie wzrosła świadomość społeczeństwa co do szkodliwego wpływu plastiku na środowisko naturalne. W związku z tym niechętnie po nie sięgamy. Znacznie częściej świadomie wybieramy opakowania bardziej przyjazne przyrodzie. Torby z logo firmy w całości wykonujemy z ekologicznej bawełny i można używać je wielokrotnie. Dzięki nim zbudujemy pozytywny wizerunek firmy. Oferujemy duży wybór kolorów.  Dlatego każdy przedsiębiorca znajdzie u nas odpowiednie torby na swoje produkty.

Torba płócienna 200gr z nadrukiem

Ekologiczne torby płócienne spełniają jednocześnie dwie funkcje: opakowania dla produktów i promocji dla firmy. Klient, który otrzyma w Waszym sklepie zakupy elegancko zapakowane w ekologiczną torbę postrzega Waszą firmę jako odpowiedzialną społecznie. Są bardzo wytrzymałe, dlatego z powodzeniem będziemy ich używać wielokrotnie wielokrotnie. Ponadto są bardzo eleganckie i zachęcają do ponownego korzystania. Poza tym ekologiczna torba znacznie lepiej prezentuje się gdy z idziemy z nią po ulicy niż plastikowa reklamówka. Dzięki temu klienci jeszcze przez długi czas po dokonaniu zakupów w Waszym sklepie mają kontakt z naszą marką.