fbpx
 

Nadruki na koszulkach

Możemy zrealizować niemal każde zamówienie na odzież, koszulki czy kamizelki z nadrukiem. Wydrukujemy pojedynczą sztukę jak i niewielką serię, czy też większy nakład koszulek w najkrótszym możliwym czasie oraz przy zachowaniu niskiej, atrakcyjnej ceny. Zależnie od projektu wykonujemy napisy i nadruki na koszulkach używając różnych metod. Możliwe jest również wykonanie wydruków grafiki na T-shirtach czarnych lub białych ale również w innych kolorach. Jeśli posiadasz własny projekt, prześlij go nam a my dostosujemy wielkość projektu do wielkości koszulki.

koszulki z nadrukiem pogoń
koszulki z nadrukiem pantera
koszulki z nadrukiem nieśmiały
koszulki z nadrukiem edycja limitowana
koszulki z nadrukiem wieczór panieński

Nadruk na koszulce

Jeśli nie jesteś pewien jak będzie wyglądał twój wzór, możesz go przetestować wykonując prostą naprasowankę lub zamawiając ją u nas. Jest to dobra metoda na upewnienie się co do wyglądu wzoru przed złożeniem większego zamówienia.

Na białych t-shirtach proponujemy nadruk DTG. Jest to bezpośredni cyfrowy nadruk, bardzo wytrzymały i praktycznie niewyczuwalny w dotyku. Sprawdza się rewelacyjnie przy realizacji pojedynczych wzorów bardzo skomplikowanych i wielokolorowych projektów już od jednej sztuki.

Koszulkę z własnym projektem można użyć jako upominek reklamowy dla regularnych klientów, jako dodatek do eventów firmowych oraz również jako ubiór czy uniform każdego pracownika. Własny, oryginalny nadruk pozwala nadać wierzchniej odzieży indywidualny i unikalny charakter. Często koszulki reklamowe i promocyjne są rozdawane stałym lub potencjalnym klientom jako firmowy gadżet reklamowy np. podczas targów branżowych. Dzięki współczesnym możliwościom technologicznym, jesteśmy w stanie wykonać dowolną koszulkę z logo firmy na indywidualne zamówienie w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Lipowej 5 w Bydgoszczy.

koszulki z nadrukiem queen
koszulki z nadrukiem ojtam
koszulki z nadrukiem numer 01
koszulki z nadrukiem king
koszulki z nadrukiem dobry rocznik

Jak złożyć zamówienie

Na początku prosimy o przesłanie:
– logotypu lub innej grafiki na koszulki – najlepiej wersja wektorowa, czcionki zamienione na krzywe, max format CorelDraw v.X7
– tekstu, kolorystyki którą ma być użyta lub ewentualnie gotowego projektu.

Jeśli macie tylko pomysł na koszulkę i jakąś ogólną wizję swoich oczekiwań to też sobie poradzimy. Na miejscu w ciągu kilku minut przygotujemy projekt nadruku, doradzimy, dopasujemy wielkość.
Proste projekty nadruków na koszulkach wykonujemy gratis.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

koszulki z nadrukiem rysiek riedel
koszulki z nadrukiem numer 77
koszulki z nadrukiem classic tshirt niebieski
koszulki z nadrukiem classic tshirt czerwony
koszulki z nadrukiem bydgoszcz

Nadruk na koszulkach metodą sitodruku

Duże nakłady wydrukujemy metodą sitodruku, który charakteryzuje się wyjątkowo wysoką trwałością. Ma też pewne ograniczenia. Możemy wydrukować do 4 kolorów na każdej stronie koszulki. Sitodrukiem nie możemy też wydrukować zdjęć i przejść tonalnych. Do bezpośredniego druku na koszulkach wykorzystujemy głównie sitodrukowe farby wodne. Nadruki takimi farbami na odzieży gwarantują najwyższą trwałość nadruku i koszulki podczas ich używania i prania. Drukujemy także na innych materiałach i tkaninach naturalnych lub syntetycznych.

Koszt nadruku zależy od nakładu, ilości użytych w projekcie kolorów, wielkości nadruku i kilku innych czynników więc każdą pracę wyceniamy indywidualnie.

koszulki z nadrukiem jack
koszulki z nadrukiem jack złoty
koszulki z nadrukiem jack daniels
koszulki z nadrukiem jack daniels złoty
koszulki z nadrukiem daniels

DTG na koszulkach

Ciekawą metodą nadruku jest nadruk cyfrowy DTG. Tutaj możemy sobie pozwolić na wydruk dowolnej grafiki z nieograniczoną ilością kolorów a nawet wydruk zdjęcia. Ta metoda ogranicza się jednak tylko do jasnych koszulek bawełnianych (najlepiej białych).

Orientacyjny koszt wydrukowania 1 sztuki to 40,- netto (bardzo dobrej jakości koszulka + nadruk). Przy większych nakładach cena jest zdecydowanie niższa.

koszulki z nadrukiem weź nie pytaj
koszulki z nadrukiem tata
koszulki motocyklowe z nadrukiem
koszulki motocyklowe z nadrukiem route 66
koszulki motocyklowe z nadrukiem road race

Nadruk folią flex i flock

Nadruk flex i flock proponujemy najczęściej przy pojedynczych egzemplarzach lub niewielkich seriach koszulek z nadrukiem

Bardzo dobre efekty uzyskuje się przy druku ciemnych koszulek z jasnym nadrukiem – np. czarna koszulka z białymi napisami.

Zaletą tej metody jest możliwość nadruku kolorami metalicznymi np. złotym czy srebrnym.

Termotransfer

Ta metoda nadruku najlepiej sprawdza się przy pojedynczych egzemplarzach lub niewielkich seriach. Termotrasfer najczęściej stosujemy w przypadkach kiedy mamy do wydrukowania skomplikowaną i dokładną grafikę o dużej ilości kolorów.

Czas realizacji

Pojedyncze egzemplarze koszulek wykonujemy najpóźniej na następny dzień roboczy, ale bywa też że wydrukujemy koszulkę na poczekaniu.
Czas realizacji większej serii 2-7 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia i wpłaty na konto.
Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Koszt wysyłki DPD

Pojedyncza paczka może mieć wagę do 30 kg

– 28,- za przesyłkę pobraniową
– 15,- za przesyłkę po dokonaniu przedpłaty