Torby kurierskie / foliopaki

Zakupy internetowe stały się naszą codziennością. Korzystamy z nich w każdym wieku, niezależnie od miejsca zamieszkania, wykształcenia czy wykonywanego zawodu. Cenimy je przede wszystkim za wygodę i możliwość wyboru spośród setek produktów dostępnych w sieci. W wielu przypadkach znacznie łatwiej porównamy podobne towary w Internecie i wybierzemy ten lepiej dopasowany do naszych potrzeb. Zaletą zakupów on-line jest także bezpieczeństwo. Nie wymagają bowiem bezpośredniego kontaktu ani ze sprzedawcą, ani z innymi klientami.

 

Sklepy internetowe mocno ze sobą konkurują. Jednym z czynników, który może dać nam dużą przewagę nad innymi sprzedawcami w sieci, jest szybkość i jakość wysyłki. Duży wpływ na to, jak sprawnie przygotujemy paczki do nadania ma m.in. stosowane opakowanie.  Doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w sieci są foliopaki. Nadają się do wykorzystania w różnych branżach, ponieważ dostępne są w wielu różnych rozmiarach.

 

Cennik / kalkulator kosztów wykonania foliopaków kurierskich z nadrukiempo kliknięciu w wybrany model.

Torby kurierskie

Nadruki na kopertach i torbach kurierskich wykonujemy sitodrukiem już do 500 szt.

Torby kurierskie – praktyczne rozwiązanie dla sklepów internetowych

Torby kurierskie pozwalają bardzo szybko pakować produkty do wysyłki. Wystarczy, że umieścimy zamówiony towar w ich wnętrzu i zamkniemy za pomocą samoprzylepnego paska. To znacznie szybsze rozwiązanie niż owijanie towaru folią i zaklejanie taśmą. Pozwala także zoptymalizować koszty transportu. Foliopaki są bardzo lekkie, dlatego nie wpływają na wagę przesyłki. Nie powodują tym samym naliczania dodatkowych kosztów. Torby kurierskie wyposażone są dodatkowo w specjalny uchwyt, do przenoszenia, który ułatwia przekładanie paczki na każdym etapie transportu.

Torby kurierskie – bezpieczne opakowanie dla Twoich przesyłek

Foliopaki doskonale nadają się do pakowania wielu rodzajów produktów. Z powodzeniem wykorzystywane są przez sklepy z odzieżą, tekstyliami dla domu, czy zielarskie. Nietłukące towary, odporne na zagniecenia i złamania z powodzeniem można wkładać bezpośrednio do foliopaków. Produkty, które mają oryginalne pudełka, jak np. buty, czy kosmetyki również mogą być pakowane w torby kurierskie. Kartony, w które zostały włożone przez producenta, chronią je wówczas przed uszkodzeniami mechanicznymi. Torba kurierska zabezpiecza natomiast przed wilgocią, zabrudzeniem i otwarciem, zanim dotrze do odbiorcy.

 

Nie musimy się obawiać, że zawartość paczki zostanie zalana podczas deszczu, czy zawilgnie w czasie transportu, czy przeładunku. Nie zostanie także zabrudzona nawet podczas upadku w niesprzyjających okolicznościach pogodowych. Kolejną zaletą foliopaków jest pewność ich zamknięcia. Po przyklejeniu samoprzylepnego paska do powierzchni folii nie ma możliwości odklejenia go bez rozerwania folii lub użycia nożyczek. Dzięki temu zarówno kupujący, jak i sprzedawca mają 100% pewność co do tego, że paczka nie była otwierana podczas transportu.

Torby kurierskie – trwałe i wytrzymałe

Oferowane przez nas torby kurierskie są wykonane z wielowarstwowej folii LDPE o grubości 70 mikronów. Ich wewnętrzna strona jest czarna, co gwarantuje pełną dyskrecję. Po zewnętrznej stronie folia jest biała. Możemy na niej nanieść dowolny nadruk. W zależności od potrzeb można po niej także pisać markerem oraz naklejać nalepki adresowe lub informacyjne.

 

Torba zamykana jest za pomocą samoprzylepnego paska. Po włożeniu towaru do środka musimy tylko odkleić pasek zabezpieczający klej i docisnąć klapkę w odpowiednim miejscu. Klej typu HOLMELT użyty na pasku gwarantuje, trwałe zamkniecie torby. Gdy przywrze on do folii to nie możemy ponownie go odkleić bez pozostawienia śladów. Aby dostać się do zawartości przesyłki folię, należy rozciąć lub rozerwać. Warto podkreślić także, że zgrzewy boczne torby zostały bardzo solidnie wykonane. Zastosowaliśmy podwójny zgrzew upałowy. Nie ma zatem możliwości, aby sam puścił pod obciążeniem. Zaletą torby kurierskiej jest także dodatkowy uchwyt do przenoszenia. Wykonany jest z tej samej bardzo mocnej folii co cała torba, dzięki temu jest odporny na obciążenia.

Torby kurierskie – dobry sposób na promocję sklepu internetowego

Na białej stronie torby kurierskiej wydrukujemy dowolny nadruk. W zależności od potrzeb i preferencji sprzedawcy może on mieć wyłącznie funkcję reklamową. Może on być także nośnikiem informacji. Oprócz logotypu oraz podstawowych danych teleadresowych firmy możemy również umieścić na torbie np. instrukcję dokonania zwrotu towaru. Nadruki firmowe na foliopakach są bardzo skutecznym i tanim sposobem na budowanie rozpoznawalności marki. Dzięki nim przesyłka będzie przyciągała uwagę otoczenia. Sprawi także, że kupujący na dłużej zapamięta naszą markę, co w przeszłości może skłonić go do ponownego odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Torby kurierskie – największe zalety

Torby kurierskie to duże usprawnienie w działaniu sklepu internetowego. Z ich wykorzystaniem przygotowywanie paczek przebiega znacznie łatwiej i szybciej. Foliopaki pozwalają także zoptymalizować koszty przesyłek. Są bardzo lekkie, dzięki czemu ich waga nie wpływa na cenę usług kurierskich. Są bardzo wytrzymałe, możemy mieć dzięki temu pewność, że wysłany towar dotrze do klienta w nienaruszonym stanie. Ze względu na sposób zamknięcia idealnie nadają się także do przesyłania dokumentów. Nie da się bowiem otworzyć przesyłki zapakowanej w tego typu torbę kurierską, nie pozostawiając żadnych śladów.

Czas realizacji foliopaków

Czas realizacji nadruku na foliopakach zależy w dużej mierze od wielkości zamówienia. Nakłady 500/1.000 szt.  foliopaków drukujemy najczęściej w 3-4 dni robocze, ale zdarza się, że zrealizujemy takie zamówienie nawet na następny dzień roboczy jeśli jest taka potrzeba i mamy takie możliwości. Większe nakłady foliopaków staramy się wydrukować w ciągu 7 dni roboczych ale ustalamy to indywidualnie w zależności od aktualnej ilości zamówień. Wiele zależy również od ilości użytych kolorów nadruku. Im większa ilość drukowanych kolorów tym dłuższy czas realizacji.

Realizujemy również zlecenia ekspresowe!

Jak złożyć zamówienie na foliopaki z nadrukiem?

Na początek zawsze prosimy o przesłanie materiałów do wykonania projektu nadruku na foliopakach. Dobrze jest kiedy materiały są w formie wektorowej np w formacie cdr, ai. Pliki CorelDraw w wersji max X7 z czcionkami zamienionymi na krzywe.

Jeśli nie ma gotowego projektu nadruku na foliopakach lub materiały są niewystarczające to postaramy się przygotować projekt na podstawie innych przesłanych materiałów lub sugestii.

Proste projekty nadruków na foliopaki wykonujemy gratis.

Po przesłaniu materiałów przygotowujemy wizualizację i przesyłamy do akceptacji. Czekamy na potwierdzenie czy wszystko jest ok i następnie wystawiamy fakturę proformę. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności możemy już drukować Wasze foliopaki, a po kilku dniach wysyłamy wydrukowane i wyprasowane zamówienie kurierem DPD.

Dane do przelewu prześlemy w mailu po złożeniu zamówienia na torby lub na podstronie kontakt.
Jeśli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel. 505-005-101 lub e-mail: biuro@artpress.pl

Koszt wysyłki foliopaków

Koszt wysyłki foliopaków również zależy od wielkości zamówienia. Wszystkie paczki wysyłamy firmą kurierską DPD. Jedna paczka do 30 kg to koszt 18,- netto. W przypadku foliopaków jest to ok. 500/1000 sztuk w zależności od rozmiaru. Przy większych zamówieniach i przedpłacie 100% zamówienia foliopaki wysyłamy na nasz koszt. Czas dostawy to w 99% przypadków 24 godziny więc przesyłki można się spodziewać następnego dnia roboczego od chwili wysłania. W bardzo szczególnych przypadkach nadajemy przesyłki za pośrednictwem PKP więc czas dostarczenia przesyłki skraca się do kilku godzin.

Foliopaki – galeria

Torby kurierskie z nadrukiem
Torby kurierskie z nadrukiem YY
Torby kurierskie z nadrukiem Mumla
Torby kurierskie z nadrukiem Anilon
Torby kurierskie z nadrukiem 400x450 HiJ